Vispasaules pirmizrādi piedzīvo atjaunotais ŠKODA KODIAQ!

Šodien, 13. aprīlī vispasaules pirmizrādi piedzīvoja vispieprasītākais no ŠKODA apvidus automobiļiem – ŠKODA KODIAQ! Vēl majestātiskāks, modernāks, jaudīgāks – noslīpēts līdz pēdējai detaļai!

KODIAQ galvenie pārveidojumi vērojami auto priekšējā un aizmugurējā daļā.
✅ Tagad tas būs pieejams arī ar FULL LED Matrix priekšējiem lukturiem un dinamiskajiem aizmugurējiem virzienrādītājiem. Izmaiņas vērojamas radiatora dekoratīvajā režģī, kas īpaši atspoguļo jaunākās ŠKODA dizaina tendences. Pārveidots ir arī jumta spoilers, kas ļāvis vēl vairāk uzlabot automašīnas aerodinamiku. Akcentēti alumīnija krāsas ārējie elementi gan auto priekšpusē, gan aizmugurē.
✅ Auto tiks piedāvāti  trīs jauni disku dizaini – 18’’, 19’’ un 20’’. No tiem 20’’ diski būs ar īpaši uzlabotu aerodinamiku.
✅ Pirmo reizi KODIAQ būs iespējams pasūtīt ar sertificētiem ergonomiskiem ādas sēdekļiem, ar masāžas un ventilācijas funkciju.
✅ Jaunais ŠKODA KODIAQ būs pieejams ar 5 dažādiem dzinējiem – piedāvājumā būs gan benzīna, gan dīzeļdzinēji kombniācijā ar manuālo ( tikai 1,5 TSI 110 kW) un automātisko DSG7 pārnesumkārbu.
✅ Auto, tāpat kā iepriekš, būs pieejams gan tikai ar priekšējo, gan visu riteņu piedziņu.

Savā īpašumā būs iespējams iegūt arī KODIAQ SPORTLINE, KODIAQ RS, kā arī ekskluzīvo KODIAQ L&K versiju!