Virsbūvju remonts

Dzīvē gadās visādi un automašīnas tiek sabojātas gan ceļu satiksmes negadījumos, gan citu cēloņu rezultātā. Neatkarīgi no tā, vai tā ir, vai nav Jūsu  vaina, Jūsu Škoda ir nepieciešams profesionāls remonts, lai atgrieztu tai oriģinālo izskatu, funkcionalitāti un drošības līmeni. 

Mūsu virsbūvju remonta speciālistu zināšanas, oriģinālās Škoda remonta tehnoloģijas un rezerves daļas ļauj garantēt, ka Jūsu automašīna atgūs savu oriģinālo stāvokli, kāds tas bija pirms avārijas, neradot ne mazākās šaubas par drošību un izturību. 
Jūs esat pelnījuši labāko! Mēs, Green Motors, uzskatām, ka Jūsu auto ir pelnījis pašu labāko, tāpēc mēs ievērojam augstākos standartus, lai arī ko mēs darītu. 

Vadlīnjas un apmācīts personāls.


Škoda sertificētie speciālisti vienmēr seko ražotāja vadlīnijām, tāpēc Jūs varat būt droši, ka automašīna tiks salabota atbilstoši augstākajiem standartiem. Škoda augstu vērtē savus darbiniekus regulāri investējot apjomīgās izglītības programmās. Attiecīgi Green Motors speciālisti ir apmācīti un pārvalda jaunākās Škoda tehnoloģijas.
 

Instrumenti, aprīkojums, rezerves daļas.


Green Motors servisa centrā tiek izmantots jaunākais, ražotāja rekomendētais aprīkojums un remonta tehnoloģijas, kas nodrošina automašīnas atjaunošanu pēc augstākajiem standartiem. Mēs izmantojam tikai Škoda oriģinālās rezerves daļas, kas ir būtisks noteikums, lai automašīnu atjaunotu ne vien vizuāli, bet atgrieztu tai sākotnējo drošības līmeni.

Kvalitāte un garantija.

Tikai iepriekš minēto faktoru ievērošana, ļauj nodrošināt remonta kvalitāti un saglabāt ražotāja noteikto garantiju.

Raimonds Lapiņš

Raimonds Lapiņš

Apdrošināšanas atlīdzību eksperts

T: +371 67 115 630
raimonds.lapins@greenmotors.lv

Ēriks Meišs

Ēriks Meišs

Apdrošināšanas atlīdzību eksperts

T: +371 67 115 630
eriks.meiss@greenmotors.lv