Rezerves daļas un aksesuāri

Lai nodrošinātu automašīnu ilgmūžību un drošību, mēs automašīnu remontā rekomendējam izmantot tikai Škoda oriģinālās rezerves daļas. Neatkarīgi no tā vai esat privātpersona, kurai nepieciešama tikai viena detaļa, vai serviss, mēs palīdzēsim Jums atrast pareizo rezerves daļu. Green Motors, ar regulārām piegādēm no Igaunijas un Čehijas noliktavām, spēj ļoti saprātīgā laikā piegādāt pat visretāk nepieciešamās rezerves daļas.

Oriģinālie aksesuāri.

 

Škoda oriģinālie aksesuāri ir lielisks veids kā pielāgot automašīnu savām vajadzībām. Tie ir pieejami ne vien jaunākajiem Škoda modeļiem, bet arī to iepriekšējām paaudzēm. Oriģinālo aksesuāru klāsts ir ļoti plašs – sākot no dubļu sargiem un gumijas paklājiņiem, beidzot ar kruīza kontroles sistēmām un drošības aprīkojumu Jūsu četrkājainajiem draugiem. Piedāvājama arī kvalitatīvu apģērbu un ikdienā noderīgus aksesuārus.

Ekonomiskās rezerves daļas - līdz 35% lētāk.

 

Ja Jūsu Škoda ir vecāka par 4 gadiem, Jums ir iespēja izmantot Škoda Economy Parts programmu - ekonomiskās detaļas, kas ir ražotas izmantojot Škoda tehnoloģijas, par labāku cenu nekā standarta Škoda Genuine Parts rezerves daļām. Šī programma Jums ļauj nemeklēt alternatīvu ražotāju risinājumu, bet izmantot rezerves daļas, kas ir radītas tieši Jūsu auto. Arī ekonomiskajām rezerves daļām ir 2 gadu garantija.

Atjaunotās rezerves daļas - līdz 65% lētāk.

 

Izvēloties Škoda Genuine Exchange Parts programmas ietvaros rūpnieciski atjaunotās rezerves daļas, Jūs ne vien  ieekonomēsiet  naudu, bet arī rūpēsieties par dabu. Atjaunošanas procesā rezerves daļas tiek pilnībā izjauktas, iztīrītas, nomērītas, atjaunotas, nomainot nodilušās komponentes pret jaunām un testētas. Rūpnieciski atjaunoto detaļu kvalitāte ir līdzīga jaunām, ko apliecina identiska garantija. Jo vairāk rezerves daļu tiks atjaunots, jo vairāk saudzēti vides un enerģijas resursi.