Vēl viens jauns Kamiq nonāk laimīgās Mego loterijas uzvarētājas rokās!

Vislaimīgākā loze decembrī tikusi Maijai Adamovai, kura 13. decembrī pēc svinīgās balvas pasniegšanas ceremonijas no oficiālā Škoda pārstāvja Green Motors mājās devās ar pilnīgi jauno Škoda Kamiq.

“Veikalā pamanīju reklāmu un iegāju azartā! Tā kā vienmēr tur iepērkos, domāju – kādēļ nepiedalīties? Iepriekš nekad neesmu neko laimējusi, nebija pat īsti ticības, ka tas ir iespējams!” priekos dalās Maija. “Saņemot zvanu, sākumā domāju, ka mani izjoko!” viņa smēja. Taču klātienē, savās rokās saņemot automašīnas atslēgas, sievietes seju rotāja smaids.

Kas interesanti - reģistrējoties loterijai, viņa cerējusi labākajā gadījumā tikt pie jauna putekļusūcēja, bet – fortūnai bijuši lielāki plāni, un Maijai nu ir Latvijas ceļiem īpaši piemērots, jauns spēkrats. Maija pie lielās balvas tikusi, pateicoties divām nopirktām precēm – Cido ledus tējai un Baltais jogurtam. Maija loterijā reģistrēja vairāk nekā 60 čekus.

Green Motors ar veikalu tīklu Mego veiksmīgi sadarbojas jau vairākus gadus. Šis ir sestais spēkrats, kurš nonācis pie kāda no laimīgajiem pircējiem, kuri reģistrējušies Mego lielajai loterijai. Trīs no automobiļiem laimēti Rīgā.