Vēl stilīgāka, elegantāka un drošāka!

 

Nevienam nav noslēpums, ka ŠKODA FABIA  ir vēsturiski  otrais visu laiku iecienītākais, attiecīgi arī pārdotākais ŠKODA modelis.
Tagad, četrus gadus pēc trešās paaudzes Fabia prezentācijas auto ticis modernizēts.

Atjaunotais Fabia dizains padara auto vēl dinamiskāku. Jaunās drošības sistēmas to noteikti padara vēl drošāku un jaunie  SIMPLY CLEVER elementi ir kā odziņa katrai dienai.

Auto tagad ir jaunas formas priekšējie lukturi, jauna dizaina priekšējā reste. Turklāt,tagad arī šī ŠKODA pieejama ar LED lukturiem. Izmaiņas piedzīvojis arī instrumentu panelis un jaunas vēsmas ieguvusi arī automašīnas salona apdare.

Tagad arī FABIA īpašniekiem būs iespēja sazināties ar savu auto attālināti, jo auto pieejams ŠKODA CONNECT pakalpojums. Kā tas ir attālināti? Tas ir tā, ka auto īpašnieks savā telefonā var pārbaudīt, kur auto novietots, vai auto ir aizvērtas visas durvis, vai auto ir aizslēgts, cik degvielas ir bākā un cik kilometrus ar to iespējams nobraukt. Turklāt, tas iespējams, atrodoties jebkurā vietā pasaulē, kur ir internets. 

Gaumes ir dažādas un nereti gribas auto, kas ir atšķirīgs. Tāpēc ir radīts Colour Concept, kas ļauj auto padarīt unikālu. Jums ir iespēja savu auto pasūtīt, piemēram, ar melnas, baltas vai sudraba krāsas jumtu, sānu spoguļiem un alumīnija diskiem. Tāpat kā līdz šim FABIA tiek piedāvāts plašs krāsu spektrs, atliek vien izvēlēties sev tīkamāko. 

Jaunā FABIA ir ieradusies pie mums Rīgā un ir jau apskatāma Green Motors autosalonā, Krasta ielā 5.

Gaidām ciemos !