Taku skriešanas seriāla STIRNU BUKS oficiālo atbalstītāju pulkam pievienojas ŠKODA un GREEN MOTORS.

Latvijas populārākā skriešanas sacensību seriāla – STIRNU BUKS - auto turpmāk būs ŠKODA un savu atbalstu organizatoriem nodrošinās oficiālais ŠKODA pārstāvis Rīgā, Krasta ielā 5 - GREEN MOTORS!

Klāt esot sacensību seriāla STIRNU BUKS organizatoram Rimantam Liepiņam, ŠKODA Latvija tirdzniecības vadītājam Zigmāram Ezerietim un ŠKODA dīlera GREEN MOTORS izpilddirektoram Andrim Sivickim, oficiāli tika paziņots par sadarbības uzsākšanu. STIRNU BUKS rīkotāji lietošanā saņēma divus ŠKODA automobiļus – ŠKODA OCTAVIA COMBI un ŠKODA KAMIQ. Auto būs nozīmīgs atbalsts organizatoriem gan gatavojoties sacensībām, gan to norises laikā, lai sacensības saglabātu savu nemainīgi augsto līmeni.

Taku skrējiens notiek pa dažāda seguma ceļiem un taciņām marķētās trasēs. Dalībniekiem ir iespēja izvēlēties sev piemērotāko no 6 dažādām distancēm. Ir padomāts arī par pašiem mazākajiem, jo viens no STIRNU BUKS mērķiem ir veicināt un pilnveidot aktīvu, veselīgu dzīvesveidu Latvijas skolās.  STIRNU BUKS iestājas par kopā būšanu, par sacensību garu, par mērķtiecību. Aizbrauciet kādreiz uz sacensībām un Jūs redzēsiet, ka cilvēki šeit ir smaidīgi, dažkārt mazliet noguruši, bet laimīgi!

Zināms, ka STIRNU BUKS kuplā saime ļoti gaida jauno sacensību sezonu.  Pirmais posms notiks jau pavisam drīz – 16.aprīlī, Rīgas zaļajā sirdī – kultūras un atpūtas parkā “Mežaparks”. Tam sekos skrējiens 21.maijā slēpotāju paradīzē Riekstukalnā, bet vēl īsi pirms Jāņiem STIRNU BUKS skrējējus pulcēs Madonas novada Gaiziņkalnā. Kopā šogad plānoti 6 posmi.
 

STIRNU BUKS dibinātājs Rimants Liepiņš:
“Ar partneriem no GREEN MOTORS/ŠKODA jau esam veiksmīgi sadarbojušies 1836 Gaismas ceļa skrējienā, kas vijās pa Latvijas pierobežu, sagaidot 2021.gada vasaras saulgriežus, tāpēc uz šo sadarbību raugāmies droši un ar pārliecību! Mums saskanēs, jo mūsu sadarbība ir tikpat dinamiska, funkcionāla un ērta kā lieliskie ŠKODA automobiļi!”.

GREEN MOTORS izpilddirektors Andris Sivickis:
“Mēs, GREEN MOTORS, vienmēr esam bijuši un esam par sadarbību, attīstību, aktīvu un veselīgu dzīvesveidu, par ģimenēm, kopā būšanu, par spēka smelšanos no dabas, kas mums Latvijā ir unikāla. Mums ir liels prieks sadarboties ar cilvēkiem, kuri savu darbu dara no sirds. Tieši STIRNU BUKS organizatoru  paveiktajā un vēl plānotajā esam to saskatījuši. Kvalitātes, kas raksturo STIRNU BUKS komandu un visu lielo sportistu saimi, nepārprotami mūs ir virzījušas pretī šai, es gribētu teikt likumsakarīgajai sadarbībai.”

ŠKODA Latvija tirdzniecības vadītājs Zigmārs Ezerietis:
"ŠKODA zīmols pēdējos gados ir attīstījies ļoti dinamiski, ļaujot mums stiprināt pozīcijas, kas savukārt paver jaunas iespējas. Arī skriešanas seriāls STIRNU BUKS ir radījis spēcīgu zīmolu un varam būt pateicīgi, ka šāds pasākums pie mums Latvijā joprojām notiek. Esam pagodināti sadarboties un esam pārliecināti, ka rezultāts būs izcils. Kā jau iepriekšējo gadu pieredze rāda, STIRNU BUKS ir pasākums visai ģimenei un tas perfekti sakrīt ar ŠKODA izvirzītajām vērtībām – ģimenēm ar aktīvu dzīves veidu dabā."