Svinīgi atklāts jaunais ŠKODA autosalons!

Jaunais ŠKODA auto tirdzniecības un pilna servisa centrs tapis nepilna gada laikā, tā pamatakmens tika iemūrēts 2017.gada 19. jūlijā. Autosalons būvēts atbilstoši ŠKODA augstākajiem standartiem un ir viens no modernākajiem Eiropā. GREEN MOTORS autosalonā 700 m2 atvēlēti auto ekspozīcijai un klientu apkalpošanai, savukārt aptuveni 1300 m2 paredzēti automašīnu apkopju un servisa vajadzībām.

Mēs GREEN MOTORS komanda esam  priecīgi  Škoda jauno autosalonu atklāt Latvijai tik nozīmīgā laikā. Laikā, kad Latvija svin savu simtgadi. Tāpēc arī pasākuma tematika tika savīta ar Latvijas kultūras vērtībām.

GREEN MOTORS aicinātajiem viesiem un sadarbības partneriem bija iespēja ļauties relaksējošai atmosfērai, baudot atspirdzinošus dzērienus  Mārča Auziņa virtuozās ģitāras spēles pavadībā, kā arī priecēt acis vērojot deju grupas « Dzirnas » izjusto dejojumu dažādās paaudzēs. Kā cilvēki savijas dejā, tā mēs savijamies ar Latvijas simtgadi!

Pasākuma kulminācijā tika griezta atklāšanas lente un atrādīts arī jaunākais no modeļiem, populārais krosovers – ŠKODA KAROQ. Šis auto jau arī  izpelnījies Latvijas Gada Pilsētas apvidus auto 2018 titulu.
Kopā ar GREEN MOTORS izpilddirektoru Andri Sivicki atklāšanas lenti grieza arī ŠKODA AUTO a.s. reģionālās pārdošanas vadītāja Lucie Kuhn, reģionālais pēcpārdošanas vadītājs – Tomaš Duchon  un Auto 100 Latvijas filiāles vadītājs Māris Jansons.

Pēc svinīgās daļas viesi tika iepazīstināti gan ar salona ekspozīciju, gan arī ar plašajām jaunā autoservisa telpām.