Strīķupes Trejbuks Cēsu pusē.

Karstā, īstas vasaras sestdienā, 13. augustā Cēsu pusē norisinājās Trejbuka 1. posms.
Tā kā iepriekšējā Stirnu Buks sezona, pandēmijas dēļ, noslēdzās tikai vasaras saulgriežos Gaiziņkalnā, tad jaunā šī gada sezona tika atklāta augustā ar Trejbuka 1. posmu Strīķupē. Kāpēc Trejbuks? Tāpēc, ka kopā paredzēti 3 posmi. Nu, atlikuši vēl divi, kas taku skrējējus iepriecinās 10. septembrī Tērvetē un 1. oktobrī Lielaisciemā.

Sacensības, kā jau ierasts, notika 6 dažādās distancēs, kur šoreiz jau ierasto Lūša taku (parasti ~40 km) nomainīja krietni garākā – Vilka trase (70 km), kur tika kronēti Latvijas taku skriešanas čempioni – Artūrs Vadzis un Amanda Krūmiņa. Kopumā  iespaidīgajā Vilka distancē devās 180 apņēmīgi skrējēji, no kuriem 37 dāmas.
19 km STIRNU BUKS distanci šoreiz bija izvēlējušies 433 skrējēji, populārākajā, 13 km ZAĶA distancē devās 544, 6 km VĀVERES distanci pieveica 293 skriešanas entuziasti un sportisti, SKOLU JAUNIEŠU ČEMPIONĀTĀ  6 km distanci bija izvēlējušies 388 skolēni un visbeidzot SUSURA distancē devās 264 bērni. Šoreiz tika organizēts arī rāpošanas čempionāts pašiem mazākajiem, kas arī bija plaši pārstāvēts, jo STIRNU BUKS ir par ģimenēm, par kopā būšanu un aktīvu dzīvesveidu, jau no mazotnes.

GREEN MOTORS/ ŠKODA komandu šajā posmā pārstāvēja Pēteris Russkis, kurš apņēmīgi devās STIRNU BUKS 19 km distance un Ieva Siugale, kura nocilpoja 13 km garo Zaķa distance un saskrēja arī pjedestālāla 2. pakāpienu.

Turpinām kustēties un tiekamies jau septembrī Tukuma pusē!


Paldies lieliskajiem fotogrāfiem par notvertajiem mirkļiem:
Mareks Gaļinovskis
Santa Sinka
Ģirts Freijs
Jānis Ukass
Andris Jermuts