Stirnu Buks sezona ir noslēgusies — lai dzīvo Stirnu Buks!

Green Motors arī šogad bija daļa no populārā taku skriešanas seriāla Stirnu Buks, kas vieno aktīva dzīvesveida cienītājus visā Latvijā.
Mēs ticam kustībai dabā un kopības sajūtai – tieši tādai, kādu sniedz šis īpašais sacensību seriāls.

11.oktobrī Pļaviņu pusē, Biatlona trasē, tika aizvadīts noslēdzošais Stirnu Buks 2025 sezonas posms.
Tas bija skaists noslēgums ar lielisku atmosfēru, rudens krāsām un vairāk nekā 3000 dalībniekiem, kas devās dažāda garuma trasēs,
lai izbaudītu Latvijas mežu takas visā to krāšņumā.

Trase bija pacilājoša, patīkami kalnaina un noteikti ne viegla — tieši tāda, kādu no Stirnu Buka sagaidām.
Jo Stirnu Buks nav par viegli – tas ir par pamatīgi, kārtīgi un no sirds. 

Sezonas noslēguma posmā Green Motors komandu pārstāvēja:


🥇 Ģirts Viļumovs, kurš izcīnīja uzvaru Vāveres distancē;
🏃‍♀️ Ieva Siugale, kura ieguva 5. vietu savā vecuma grupā un 15. vietu kopvērtējumā Zaķa distancē;
🏅 Pēteris Russkis, kurš ierindojās 24. vietā savā vecuma grupā Stirnu Buka distancē;
🏃‍♂️ Jānis Kļaviņš, kurš finišēja 134. vietā savā vecuma grupā Zaķa distancē;
🌿 Uldis Braunbergs, Lelde Dzosena un Annija Šteimane, kuri izbaudīja rudens krāsas, dodoties pārgājiena maršrutā;
🍂 Karlīnai Dzosenai šoreiz neieskaitīts rezultāts, jo kopā ar bariņu skolu jauniešu mazliet sanāca “nogriezt” trasi,
      nomaldoties no marķējuma — arī tā ir daļa no piedzīvojuma!

Lepojamies ar visiem mūsu kolēģiem par izturību, pozitīvo garu un aizrautību, kas raksturo īstu Stirnu Buka dalībnieku. 🌲
Šādi brīži mums atgādina, ka Green Motors spēks ir komandā – gan darbā, gan trasē.

Paldies sacensību organizatoriem par aizraujošu sezonu, brīvprātīgajiem par atbalstu un visiem dalībniekiem par kopā būšanu trasēs.
Tiekamies nākamgad – ar jaunu enerģiju, mērķiem un to pašu prieku par kustību dabā! 🦌


Pēdējo reizi rediģēts: 23.10.2025