STIRNU BUKS ir skrējis arī Riekstukalnā.

Vai Tu esi uzskrējis Riekstukalnā? Un Mežkalnā? Mēs esam.

Mākoņainā, dzestrā un lietainā dienā, 21. maijā RIEKSTUKALNS pulcēja paprāvu ļaužu pulku ar lielu vēlmi izkustēties, pierādīt varēšanu sev un, iespējams, arī atrādīt sevi citiem!
Lai arī laikapstākļi izaicinoši, tomēr skriešanai gana piemēroti. Trasē, kā jau ierasts, devās bērni, skolu jaunieši, skrējēji ar saviem mīluļiem – suņiem, nu un, protams, visa vecuma pieaugušie, kuriem katram sava motivācija un mērķi! Trases ainaviski skaistas, varētu teikt visaptverošas un, kā jau STIRNU BUKS skrējienos pienākas, ar izteiksmīgu reljefu un vērā ņemamamie augstummetriem. Salīdzinot ar Mežaparka buku, tagad mežs jau ļoti sazaļojis un košs – pavisam cita skriešana!

Arī šajā posmā GREEN MOTORS pārstāvēja Jānis Kļaviņš, kurš pieveica Zaķa distanci un Ieva Siugale, kas pamanījās pat uzkāpt uz goda pjedestāla 2.pakāpiena. Skolu čempionātā, godam distanci pieveica un kalnā uzskrēja arī mazā Karlīna Dzosena. 

Nākamais STIRNU BUKS posms,  jau 18.jūnijā, Gaiziņkalnā solās būt īpaši jaudīgs! Visus BUKUS sagaida arī vasaras saulgriežu ielīgošana, ugunskuri, dziesmas, danči, ugunskurs, papardes zieda meklēšana un everģēlības ar folkloras kopu "Ceiruleits" un Jauno Jāņu Orķestri!  
Ar sacensību programmu vari iepazīties ŠEIT. 

Paldies lieliskajiem fotogrāfiem par notvertajiem mirkļiem:
Mareks Gaļinovskis
Baiba Jansone
Santa Sinka
Jānis Ukass
Andris Jermuts
Ieva Siugale