Stirnu Buks hokeja zīmē godam aizvadīts.

27.maijā, kad Latvijas hokeja izlase cīnījās ar Kanādas izlases komandu, Ogres Dubkalnu karjera atpūtas vietā, tika kopā pulcēti taku skriešanas entuziasti, sportisti un viņu līdzjutēji no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas.
Organizatori, kā zinājuši, ka tieši šajā dienā būs Latvijas Hokeja izlases ceturtdaļfināla spēle, skriešanas disciplīnu startus bija ieplānojuši vakarā. Nu tā, lai visi pagūtu noskatīties hokeju, tad iestiprinātos un gatavotos startam. Interesanta sakritība!

Šoreiz, dažāda garuma trasēs, devās kopā turpat 3500 skrejēji un nūjotāji. Laikapstākļi bija ļoti pateicīgi skriešanai, vienīgi putekļu mākonis pie Dubkalnu karjera bija nerimstošs.

GREEN MOTORS šajā posmā kupli pārstāvēts:
Ģirts Viļumovs (7 km) Vāveres distancē, Karlīna Dzosena Skolu čempionātā (7 km), Jānis Kļaviņš (13 km) Zaķa distancē, Pēteris Russkis Stirnu buka distancē (22 km), Ieva Siugale Lūša distancē (28 km),  Una Pogule izmēģināja pārgājiena maršrutu, kā arī paši jaunākie dalībnieki, Adelīna un Bruno, kopā ar saviem vecākiem, godam noskrēja Susuriņa distanci, kas šoreiz garāka kā ierasts (1,5km).

Kā jau ierasts, arī šajā posmā, visvairāk pārstāvēta tieši Zaķa distance (13 km), šoreiz pulcēja 859 dalībniekus. Tai sekoja skolu jaunieši ar 631skrējēj un trešā populārākā Vāveres distance (7 km) pulcējot 603 dalībniekus.


Nākamais STIRNU BUKS posms, 1.jūlijā Alūksnes novadā! Tiekamies!
 

Paldies lieliskajiem fotogrāfiem:
Mareks Gaļinovskis
Andris Jermuts
Santa Sinka
Janis Ukass
Ģirts Freijs