ŠKODA zīmolam jauna adrese

Informācija plašsaziņas līdzekļiem 02.10.2017.

Pirmdien, 2. oktobrī darbu
sāk jaunais ŠKODA zīmola
autorizētais pārstāvis Latvijā –
Green Motors. ŠKODA
jaunā mājvieta turpmāk
būs Rīgā, Krasta ielā 5.  

Jau šī gada oktobrī Jums ir iespēja apskatīt, izvēlēties, iegādāties, kā arī saņemt pilna servisa garantijas un pēcgarantijas servisa pakalpojumus ŠKODA jaunajā mājvietā – Krasta ielā 5. Green Motors komanda, kas veidota no auto nozares labākajiem speciālistiem ir gatava Jūs viesmīlīgi uzņemt! Turklāt, šobrīd spēkā īpaši izdevīgi iepazīšanās piedāvājumi. 

“Mums ir svarīgi, lai klients būtu apmierināts, gan tikko iegādājoties auto, gan arī visā tālākajā lietošanas periodā. Tāpēc mēs darīsim visu iespējamo, lai mūsu klienti būtu gandarīti visu ceļu kopā ar ŠKODA,” stāsta Green Motors pārdošanas daļas vadītājs Mārtiņš Smiltens. 

ŠKODA Eiropas un Latvijas tirgū pazīstams kā uzticamu un ekonomiski izdevīgu auto ražotājs ar vairāk kā simts gadu bagātu vēsturi. 

2016. gadā ŠKODA sasniedza jaunu pārdošanas rekordu – trešo reizi pēc kārtas pārdodot vairāk kā 1 miljonu auto visā pasaulē. ŠKODA ir zīmols, kas nepārtraukti attīstās, ņemot vērā klientu vēlmes, lai auto vadīšana būtu ne tikai ērta, bet arī droša un patīkama. 

Pēc 2016.gada TNS pētījuma datiem ŠKODA ierindojas 1. vietā ar viszemākajām auto uzturēšanas izmaksām, kas ir būtisks arguments, lai izvēlētos tieši šī zīmola automašīnu. Kāds cits pētījums par mīlētākajiem auto zīmoliem Latvijā atklāj, ka ŠKODA ierindojas 1. vietā kā labākais auto, ja skatāmies izmaksu un kvalitātes attiecību. Izvēloties ŠKODA Jūs vienmēr pieņemsiet gudru un pārdomātu lēmumu!

“Green Motors galvenais uzdevums ir ŠKODA iegādes un lietošanas pieredzi padarīt vēl ērtāku un patīkamāku, īpašu uzmanību pievēršot katra lietotāja vajadzībām,” atklāj Green Motors tirdzniecības daļas vadītājs Mārtiņš Smiltens.

Seko norādēm, brauc ciemos uz Krasta ielu 5 un iepazīsti pilnīgi jaunos ŠKODA. Pieejami visi aktuālie modeļi - būs no kā izvēlēties! Šeit Jūs atradīsiet uzticamu un ekonomiski izdevīgu auto biznesam, kā arī drošu un komfortablu auto ģimenei! Apskatāms un pieejams testa braucieniem arī 7-vietīgais ŠKODA KODIAQ, kurš ir Latvijas gada auto un Latvijas Ģimenes auto titula īpašnieks.

Nevienam nav noslēpums, kad ŠKODA nopietni strādā pie SUV modeļu attīstības. Divi jauni apvidus auto būs gatavi doties ielās kopā ar Jums. Jau divu nedēļu laikā, oktobra vidū, ŠKODA jaunajā mājvietā Krasta ielā 5, būs apskatāms un pieejams testa braucieniem jaunais ŠKODA KAROQ, kas savu pirmizrādi piedzīvoja Frankfurtes autošova laikā, šī gada septembrī. 

Aktuālākā informācija par ŠKODA modeļu klāstu, iespēja pieteikties testa braucieniem, kā arī pierakstīties autoservisam sev vēlamā laikā – www.greenmotors.lv
 

Plašāka informācija:
Ieva Siugale
Green Motors mārketinga projektu vadītāja
T +371 29 473 366
ieva.siugale@greenmotors.lv