ŠKODA šogad svin savu 125.dzimšanas dienu!

Šis ir ŠKODA AUTO jubilejas gads:  Autoražotājs svin 125 gadus kopš uzņēmuma darbības uzsākšanas un 115 gadus kopš tika prezentēts kompānijas pirmais auto – Voiturette A.

ŠKODA AUTO CEO Bernhards Maijers uzsver: “ŠKODA AUTO ir viens no pieciem pasaulē vecākajiem automobiļu ražotājiem, kas joprojām darbojas. Divu dibinātāju - Vaclav Laurin un Václav Klement - drosme un uzdrīkstēšanās ir šī unikālā veiksmes stāsta stūrakmens un vienlaikus ir kā pienākums un stimuls vadīt uzņēmumu pretī plaukstošai nākotnei. Tieši to mēs darām, izmantojot mūsu stratēģiju 2025, pārveidojot ŠKODA AUTO no automašīnu ražotāja par “Vienkārši gudru uzņēmumu ar labākajiem mobilitātes risinājumiem”. ” Īstenojot šo mērķi, ŠKODA AUTO turpina savu ceļu uz elektromobilitāti 2020. gadā, gada pirmajā pusē prezentējot VISION iV sērijveida ražojuma versiju. Tādējādi uzņēmuma dibināšanas 125. gadadiena iezīmē arī jauna laikmeta sākumu ražotājam: pilnīgi elektriskais SUV būs zīmola pirmais transportlīdzeklis, kura pamatā ir Volkswagen grupas Modular Electric Platform (MEB). Pašreizējās produktu kampaņas ietvaros ŠKODA no 2019. gada līdz 2022. gada beigām laidīs klajā 30 jaunus modeļus, no kuriem vairāk nekā desmit būs daļēji vai pilnībā elektriski.

Mēs, GREEN MOTORS komanda,  esam priecīgi, ka ŠKODA iet laikam līdzi, detalizēti pētot klienta vajadzības un nepārtraukti attīstot savu modeļu gammu. Īpaši lepojamies ar to, ka  šobrīd mums piedāvājumā  ir jau trīs dažādi krosoveri - vislielākais un vispopulārākais no tiem, nu jau šķiet visiem labi zināmais KODIAQ, kas pieejams arī ar 7 sēdvietām, vidējais – KAROQ, kas pieejams arī ar visu riteņu piedziņu un tagad arī jaunākais pilsētas krosovers  - KAMIQ, kas ieguvis Latvijas GADA AUTO 2020 un Latvijs PILSĒTAS APVIDUS AUTO 2020 titulus.

Pateicamies saviem klientiem par mums doto uzticības mandātu. GREEN MOTORS turpinās attīstīties un pilnveidot sniegto pakalpojumu klāstu, jo mēs esam par izaugsmi, sadarbību, sapratni, kompetenci un neatlaidību ! Sekojiet līdz mūsu piedāvājumiem un būsiet ieguvēji !

Tiekamies GREEN MOTORS  - Rīgā, Krasta ielā 5 !

Foto: ŠKODA AUTO.