Sestais Ķekavas velobrauciens pulcē rekordlielu dalībnieku skaitu.

1.maijā Ķekavā jau sesto reizi norisinājās ikgadējais Ķekavas velobrauciens. Pateicoties siltajai un saulainajai dienai, pasākums pulcēja rekordlielu dalībnieku skaitu – četrās sacensību distancēs kopā piedalījās vairāk nekā 1300 dalībnieku, kā arī vēl pulka līdzjutēju un atbalstītāju. Kā ierasts, kuplākais dalībnieku skaits bija vērojams ģimenes distancē  - 7 km pieveica vairāk nekā 650 lielu un mazu velobraucēju.

Pie starta līnijas sacensību dalībniekiem uzmundrinājuma vārdus teica Ķekavas novada domes priekšsēdētājs Juris Žilko, Ķekavas novada domes deputāte un Ķekavas sporta kluba vadītāja Dace Cīrule, kā arī Ķekava Foods mārketinga vadītāja Maija Avota.
Dalībniekus trasē pavadīja divas Green Motors Škoda automašīnas – Octavia un pilnībā elektriskais Enyaq Coupe.

Kā ierasts, 7 km ģimenes un  400 m bērnu distancēs brauciena rezultāti netika vērtēti, dalībniekiem baudot braucienu un gūstot kopā būšanas prieku. Katrs velobrauciena dalībnieks saņēma piemiņas medaļu, kā arī piedalījās savas distances atbalstītāju sarūpēto balvu izlozē. Visi bērnu distances dalībnieki savā īpašumā ieguva kādu no distances lieldrauga XS Rotaļlietas spēļmantām.

Visas dienas garumā uz pasākuma skatuves notika ātrāko dalībnieku apbalvošana un atbalstītāju sarūpēto dāvanu izloze.
Pateicoties Kekavas velobrauciena 2024 atbalstītājiem, arī šogad tika īpaši padomāts par ģimenēm, kas varēja ne tikai kopā startēt bērnu un ģimeņu distancēs, bet arī piedalīties dažādās aizraujošās aktivitātēs. Mazos pasākuma apmeklētājus iepriecināja spēles, radošās darbnīcas, deju grupu Mini Baroneses un Zumba Kids Baldone priekšnesumi, karuselis, kā arī sportiskās aktivitātes Stiprais cālis, pārbaudot 300 mazos velo draugus veiklībā, attapībā un precizitātē.

Tiekamies Ķekavā pēc gada, septītajā Ķekavas velobraucienā!
 

Foto: U.Laganovskis, P.Kraģis. 

 


Pēdējo reizi rediģēts: 09.05.2024