Roadgames Zemgale - auto orientēšanās!

Šogad pirmais Roadgames orientēšanās posms bija plānots 2.maijā, taču saistībā ar ierobežojumiem valstī tas tika pārcelts uz nezināmu laiku.
Gaidījām un sagaidījām Zemgales posmu, nu jau rudenī -  5.septembrī.

Kā jau ierasts, arī šoreiz, uzņēmumu pārstāvēja mūsu mārketinga projektu vadītāja, jeb šoferīte un sprintere, kas pamatā atbildēja par virzību uz priekšu - Ieva, klientu apkalpošanas kvalitātes speciāliste, jeb perfektā maršruta plānotāja - Sanita, mūsu foršā grāmatvedīte, jeb atbalsts gan taktiskajā plānošanā, gan jautājumos, kas saistīti ar virzību uz priekšu - Angelika un salona administratorīte, kas arī google guru - Kristīne.
Dāmas piedzīvojumā devās ar ceļiem un bezceļiem vispiemērotāko auto - ŠKODA KODIAQ 2,0 TDI DSG 4x4.

Rallijs ilga septiņas stundas - no plkst. 10:00 - 17:00. Maršruts tika uzsākts no Elejas parka pie paša Tējas namiņa, dodoties virzienā uz Bausku, kur ievērtētas trīs pilis - Rundāles, Mežotnes un Bauskas – katra ar savu neatkārtojamo šarmu! Bauskā, ātrā skrējienā, pievarētas mega augstas trepes - šis bija kaut kas pilnīgi jauns! Talāk, ar vairākiem pieturpunktiem, ceļš caur Iecavu veda uz Misu, Vecumniekiem, Stelpi, Pīlādžu mototrasi līdz tika sasniegta Skaistkalnes baznīca. Finišs sprnita ātrumā tika sasniegts pie Skaistkalnes skolas ēkas.

Arī par šo pasākumu dāmas vienbalsīgi teica – saliedējoši, izglītojoši, radoši un forši!

Visas fotogrāfijas tapušas, pildot kādu no Roadgames spēles uzdevumiem.
Vēlreiz sveiciens visiem sastaptajiem no ŠKODA saimes – jūs jau ir tik daudz!

Šī gada 5.septembrī,  396  ekipāžu konkurencē GREEN MOTORS komanda, izcīnīja godpilno 15.vietu.