Rallijsprintā Latvija 2022 trimumfē braucēji ar ŠKODA zīmola automašīnām.

  Pagājušajā nedēļas nogalē, Biķernieku trasē norisinājās ilgi gaidītais Rallijsprints Latvija 2022 ar visai kolorītu dalībnieku sastāvu. Sesks/Francis, Vasaraudzis/Spredzis, Kisiels/ Svencis, Baumanis/Hermanis – izklausās interesanti, vai ne?

Kā jau liela daļa noteikti zin, tad šis bija arī jubilejas rallijs Ivaram Vasaraudzim, kurš trasē atgriezās pēc 7 gadu pārtraukuma ar ŠKODA FABIA Proto automašīnu.
Sākums bija ļoti cerīgs, bet pēdējā ātrumposmā plīsusi riepa, diemžēl, lika atteikties no cīņas par vietu uz goda pjedestāla. Tomēr, vērojot sacīkšu rezultātus pa dopiem, ir pārliecība, ka izbaudīt braucienu izdevās no sirds!

Šis bija arī debijas rallijs rallijkrosa pilotam Jānim Baumanim, kurš trasē devās ar ŠKODA FABIA Proto un rādīja, patiesi, teicamu sniegumu visas sacīkstes garumā! Pirmajos trijos dopos Jānim uzvara un tikai nieka 0,76 sekundes noslēdzošajā ātrumposmā pietrūka, lai varētu kāpt uz goda pjedetsāla augstākā pakāpiena! Jānim 2. vieta.

Uzvaru svinēja jaunais un talantīgais norvēģu braucējs – Karl Peder Nordstrand, kurš arī rallijsprintā startēja ar ŠKODA markas automašīnu, viņa rīcībā -  FABIA Rally2. Izskatās, ka par šo puisi vēl daudz dzirdēsim nākotnē!

Trešo vietu kopvērtējumā ieņēma talantīgais Mārtiņš Sesks, kurš rallijsprintā startēja ar ŠKODA FABIA R4 automašīnu. Mārtiņam stabils sniegums visas sacīkstes garumā.

Jaudīga sacīkste ar jaudīgiem braucējiem un lielisks ŠKODA autmašīnu uznāciens!

 

Par bildēm PALDIES, īstam rallija foto meistaram Raimondam Volontam!