Populārā pašmāju taku skriešanas seriāla STIRNU BUKS oficiālais auto arī 2023.gada sezonā būs Škoda!

Laikā, kad Rīgā viesojas Pasaules Vieglatlētikas savienības prezidents, kurš jo īpaši izceļ tautas sporta nozīmīgumu, mēs GREEN MOTORS autosalonā tiekamies no jauna ar STIRNU BUKS komandu, lai vienotos par turpmāko sadarbību.

Klāt esot STIRNU BUKS organizatoram Rimantam Liepiņam, taku meistaram Gintam Konošonokam, Škoda Latvija tirdzniecības vadītājam Zigmāram Ezerietim, mārketinga vadītājam Gatim Smudzim un Škoda dīlera GREEN MOTORS mārketinga vadītājai Ievai Siugalei, oficiāli tika paziņots par sadarbības turpināšanu.

STIRNU BUKS rīcībā, visu 2023.gada sezonu, būs divi jauni Škoda krosoveri – Škoda Kamiq un Škoda Karoq. Auto būs nozīmīgs atbalsts organizatoriem gan plānojot jaunas takas skriešanai, gan gatavojoties sacensībām un noteikti arī sacensību laikā.

Taku skriešanas serials STIRNU BUKS ir lielākais sporta seriāls Latvijā, kurš šogad svin savu apaļo 10. sezonas jubileju. Organizatori ir parūpējušies, lai katrā posmā gan skrējējiem, gan nūjotājiem būtu ne vien iespēja kārtīgi izkustēties, bet arī ieraudzīt un iepazīt skaistākās Latvijas vietas.
Pasākums pulcē dažāda vecuma cilvēkus, kuru sirdīs ir mīlestība pret aktīvu dzīvesveidu un vēlme kvalitatīvi pavadīt laiku dabā. Pasākums īpaši draudzīgs aktīvām ģimenēm, jo šeit katram ir iespēja izvēlēties kādu no 8 distancēm, kas būtu vispiemērotākā. STIRNU BUKS popularizē arī veselīgu dzīvesveidu jauniešu vidū, organizējot skolu čempionātu, kurš ik gadus pulcē dažāda vecuma skolēnus no daudzām Latvijas skolām.

Zināms, ka STIRNU BUKS kuplā saime ļoti gaida jauno sacensību sezonu, kura šogad plānota no marta līdz pat oktobrim. Desmitajā, jubilejas sezonā plānoti pavisam 7 posmi – Ropažu, Valmieras, Ogres, Alūksnes, Tukuma, Cēsu un Talsu novados.  Pirmais posms notiks jau pavisam drīz – 25. martā Ropažu novadā ar sacensību centru sporta kompleksā 333.  Trešais posms jāizceļ ar to, ka tas plānots kā nakts skrējiens, kas varētu būt jauna un aizraujoša pieredze daudziem skrējējiem.

STIRNU BUKS dibinātājs Rimants Liepiņš:
"Dzīve ir kā ceļojums, kas jāpiedzīvo", teica Vinnijs Pūks, "nevis problēma, kas jāatrisina!" Paldies mūsu sportiskajiem partneriem GREEN MOTORS I ŠKODA, ka ļaujat mūsu "Ieskrien mežā!" ceļojumu izbaudīt jau kuro gadu, ne risināt transporta problēmu!

GREEN MOTORS izpilddirektors Andris Sivickis:
“Esam priecīgi, ka dzīvošana saskaņā ar dabu paliek arvien nozīmīgāka cilvēka dzīves sastāvadaļa un mūsu ikdienā ienāk patiesās vērtības – kopā būšana, kustība, mierpilna dabas baudīšana. Stirnu Buks ideja vistiešākā veidā atgādina mums visiem patieso vērtību nozīmīgumu un tajā pat laikā, aicina visus būt aktīvākiem. Tieši ekoloģiska mijiedarbība nepārtrauktā kustībā ir GREEN MOTORS vērtība un ar lepnumu jāsaka - arī 2023.gadā būsim kopā ar STIRNU BUKS”.

ŠKODA Latvija tirdzniecības vadītājs Zigmārs Ezerietis:
“Škoda zīmola vērtības ir cilvēcīgumus, vienkāršība un spēja pārsteigt klientus katru dienu. Šīs visas iezīmes mēs redzam arī STIRNU BUKS taku skrējienu seriālā ar kuru mums būs prieks būt kopā jau otro sezonu. Ir liels gandarījums par pagājušajā gadā uzsākto sadarbību, jo izdevās veiksmīgi integrēties šajā augsta līmeņa pasākumā. Taku skrējiens apvieno dažādu vecumu un interešu cilvēkus, viņus visus uz priekšu dzen nepārtraukta vēlme attīstīties, kļūt labākiem un tas perfekti korelē ar Škoda klientu. Arī mēs kā zīmols turpinām pilnveidoties, nodrošinot mobilitāti mūsu partneriem un klientiem, kas uzticas mūsu daudzveidīgajiem produktiem. Tieši veiksmīgā sadarbība ar GREEN MOTORS un saprašanās no pusvārda ar STIRNU BUKS mums ļauj veiksmīgi iekļauties pasākumā un būt daļai no aktīvā piedzīvojuma”.