Pielāgojamies situācijai, piedāvājot pakalpojumus Jūsu drošībai un komfortam.

Izvērtējot situāciju valstī, rūpējoties par mūsu klientu un darbinieku veselību, piedāvājam iespēju savu jauno auto iegādāties arī attālināti, neizejot no mājām vai darba vietas.  Mūsu auto tirdzniecības speciālisti ir gatavi palīdzēt izvēlēties un sakomplektēt Jums vispiemērotāko ŠKODA modeli.

Ja izvēlētais auto ir pieejams mūsu NOLIKTAVĀ, tad Jums būs iespēja saņemt izvēlētā modeļa interjera un eksterjera fotogrāfijas vai video materiālu.
Ja savu sapņu auto vēlaties sakomplektēt un pasūtīt no jauna, tad Jums lielisks palīgs būs ŠKODA konfigurators. 

Visa saziņa ar GREEN MOTORS personālu iespējama, kā jau ierasts, zvanot vai rakstot uz e-pastu, bet tagad arī izmantojot videozvanu. Sazinieties ar kādu no mūsu auto tirdzniecības konsultantiem www.greenmotors.lv/lv/kontakti  sadaļā vai arī zvaniet uz mūsu centrālo tālruni: 67 115 600.

Ja vēlaties doties testa braucienā, tad šobrīd piedāvājam arī iespēju, ka mūsu tirdzniecības komandas speciālists dodas pie Jums, iepriekš saskaņojot laiku un vietu. Izbraukumi iespējami 30 km rādiusā ap Rīgu un gadījumos, kad esat pilnīgi vesels un neesat karantīnā. 
Visu GREEN MOTORS demonstrācijas auto galvenās saskarsmes virsmas pirms un pēc katra testa brauciena tiek rūpīgi dezinficētas - tas attiecas gan uz auto salonu, gan arī virsbūves detaļām. 

Ja tomēr dodat priekšroku visus darījumus kārtot pie mums uz vietas autosalonā, esat pilnīgi vesels un neesat atgriezies no ārvalstīm pēdējo 14 dienu laikā, tad, lai samazinātu kontaktu skaitu, iesakām iepriekš pieteikt savu vizīti, lai mēs varētu ieplānot tikšanos ar Jums laikā, kad nav noteikta tikšanās ar vēl kādu klientu. 
Mūsu un jūsu drošībai, salonā ievērojam 2 metru distancēšanos, vēdinām telpas, nodrošinam klientus un darbiniekus ar dezinfekcijas līdzekļiem. 
Salona ekspozīcijas un demonstrācijas automašīnu galvenās saskarsmes virsmas tiek dezinficētas pēc katras apskates.

Ja Jūsu auto nepieciešama plānveida garantijas apkope, riepu maiņa, diagnostika vai remonts,
Jums ir iespēja iepriekš pierakstīties mūsu servisā uz konkrētu laiku, zvanot 67 115 555 vai aizpildot SERVISA PIETEIKUMA FORMU mūsu mājas lapā. 

Pēc interneta pieteikuma saņemšanas, mūsu servisa speciālisti atzvanīs Jums, lai sastādītu precīzu veicamo darbu sarakstu. Ierodoties salonā, būs nepieciešams tik vien, kā atstāt automašīnas atslēgas  mūsu servisa klientu konsultantam un parakstīt servisa darba uzdevumu. Gadījumā, ja apkopes vai remonta gaitā tiks atklāti kādi papildus veicami darbi, Jūs savā telefonā vai arī e-pastā  saņemsiet video apskatu par veicamajiem darbiem.
Mēs labprāt un vienlīdz labi varēsim Jums izskaidrot visus ar automašīnas remonta gaitu saistītos jautājumus pēc darbu veikšanas arī attālināti.
Rūpējoties par Jūsu un mūsu drošību, katras automašīnas galvenās saskarsmes virsmas individuāli tiek apstrādātas ar aizsarglīdzekli pirms tā nonāk servisa zonā, gan arī pēc visu servisa darbu veikšanas.

Kopš otrdienas, 17.marta, saviem klientiem piedāvājam arī - auto piegādes uz/no servisupakalpojumu par izdevīgāku cenu! 
Aicinām Jūs izmantot iespēju nodot auto GREEN MOTORS komandas pārstāvim Jums vēlamā vietā un laikā Rīgā, iepriekš telefoniski saskaņojot vēlamo pakalpojuma saņemšanas laiku un servisā veicamos darbus. Mūsu speciālisti dezinficēs auto virsmas gan saņemot, gan arī nododot auto Jums atpakaļ.

Mūsu darba laiks ir nemainīgs - strādājam darba dienās no 8:00 līdz 19:00 un sestdienās no 10:00 līdz 16:00.