OKTOBRIS - dzimšanas dienas mēnesis, GREEN MOTORS – 5.

ŠKODA auto tirdzniecības un pilna servisa centrs savas durvis apmeklētājiem vēra 2017. gada rudenī kā modernākais dīlercentrs Latvijā. GREEN MOTORS autosalons veidots atbilstoši ŠKODA augstākajiem standartiem un tajā, jau no pirmsākumiem, darbojas zinoša, mērķtiecīga un uz sadarbību vērsta komanda, kura no 26 darbiniekiem sākumā ir izaugusi līdz 76.

Aizvadīto piecu gadu laikā, tieši pateicoties neatlaidīgam komandas darbam, dažādiem izaicinājumiem, pārbaudījumiem ŠKODA ir stabils pirktāko vieglo pasažieru automašīnu TOP 3 zīmols Latvijā un GREEN MOTORS ir kļuvis par vienu no vadošajiem Latvijas auto nozares uzņēmumiem. Var piekrist teicienam, ka izaugsme un attīstība sākas tur, kur beidzas komforts un rutīna. Tikai sekojot līdzi tendencēm, iespējām, rodot risinājumus, pilnveidojot zināšanas GREEN MOTORS darbinieki var būt starp labākajiem ne tikai Latvijā, bet arī pasaulē.
Piecu gadu laikā klientiem piegādātas 5 800 jaunas ŠKODA automašīnas un servisa datubāzi veido, nu jau, 8200 klientu kontakti, no kuriem 70% ir tieši privātpersonas.

Piektdien, 7.oktobrī, svinīgā gaisotnē, kopā ar aicinātajiem viesiem, sadarbības partneriem, klientiem un draugiem tika svinēta uzņēmuma piecu gadu jubileja. Jubilejas ietvaros tika izceltas galvenās kvalitātes, kuras caurstrāvo GREEN MOTORS un ir kā būtisks virzītājspēks kā darbā, tā arī sadarbības projektos ārpus ikdienas darba un tās ir - sadarbība, sapratne, neatlaidība, izaugsme un kompetence. Ciešā mijiedarbībā ar klientiem un sadarbības partneriem GREEN MOTORS ir izdevies sasniegt pašus labākos rezultātus un attīstītība noteikti turpināsies atbilstoši jau iesāktajam.
Šajos piecos gados GREEN MOTORS ir atbalstījuši daudz un dažādus projektus, no kuriem trīs tika aktīvi iesaistīti arī dzimšanas dienas svinībās, lai kopā ne tikai strādātu, bet arī ar gandarījumu atskatītos uz paveikto!  

- Jau 5 gadus GREEN MOTORS aktīvi sadarbojas ar Latvijas Automobiļu Federāciju, nodrošinot būtisku atbalstu Federācijas funkcionāriem ikdienā, kā arī sacīkšu rīkotājiem, veicot organizatorisko darbu.

- Jau 2 gadus GREEN MOTORS sadarbojas ar Latvijas Riteņbraukšanas Federāciju un ir būtisks atbalsts gan kā pavadošais transports jauniešu treniņu procesā, gan arī plānojot un organizējot velo sacīkstes.

- Šis bija pirmais gads, kad GREEN MOTORS sadarbojas ar taku skriešanas seriālu “STIRNU BUKS” un ir gandarīti redzēt, ka pasākums pulcē mērķtiecīgus, izpalīdzīgus, dzīvīgus un ļoti draudzīgus sportot gribētājus no Latvijas un pat kaimiņvalstīm. Izkustēties, uz dažādiem Latvijas novadiem, dodas gan sportisti, sporta entuziasti, gan ģimenes ar bērniem, kuriem šī, iespējams, ir pirmā pieredze sportā. Jaudīgi!

Tāpēc apvienojot visus šos virzienus – autosports, velosports un taku skriešana tapa aktīva, izglītojoša un tajā pašā laikā arī izklaidējoša draugu ballīte! 

PASĀKUMA ATSPOGUĻOJUMS VIDEO. 

GREEN MOTORS dzimšanas dienas pasākums fotogrāfijās.
Foto: Guntis Bērziņš.