Oktobri GREEN MOTORS sāk ar dzimšanas dienas svinībām un jaunās ŠKODA FABIA prezentāciju!

Mūsu tirdzniecības un pilna servisa centrs savas durvis apmeklētājiem vēra 2017. gada rudenī kā modernākais dīlercentrs Latvijā. GREEN MOTORS autosalons būvēts atbilstoši ŠKODA augstākajiem standartiem un tajā, jau no pirmsākumiem, darbojas zinoša, mērķtiecīga un uz sadarbību vērsta komanda, kura no 26 darbiniekiem pimsākumā šobrīd jau ir izaugusi līdz 72.

Aizvadīto četru gadu laikā vērojama spēcīga izaugsme. Tieši pateicoties neatlaidīgam darbam šodien ŠKODA ir 2. pirktākais vieglais pasažieru auto Latvijā un GREEN MOTORS ir viens no vadošajiem Latvijas auto nozares uzņēmumiem. Četru gadu laikā klientiem piegādātas 4 800 jaunas ŠKODA automašīnas un servisā apkalpoti 6 700 unikālie klienti vairāk kā 36 000 reizes.

“Kad 2017. gada septembrī sākam strādāt kopā pie pilna servisa ŠKODA dīlercentra atvēršanas, mums bija skaidra apziņa, ka priekšā mūs sagaida ļoti apjomīgs un smags darbs, bet nevienu mirkli mūs nemāca šaubas. Jau sākotnēji bijām definējuši, ka mūsu mērķis ir dibināt ilgtermiņa atttiecības ar mūsu klientiem un sadarbības partneriem, turklāt veidot tās atbilstoši uzņēmumā izkristalizētajām vērtībām - sadarbība, sapratne, kompetence, izaugsme un neatlaidība. Šodien ar prieku varu atzīt, ka ciešā mijiedarbībā ar klientiem un sadarbības partneriem mums ir izdevies sasniegt pašus labākos rezultātus un varu apliecināt, ka turpināsim attīstīties atbilstoši jau iesāktajam. Vēlos izteikt sirsnīgākos pateicības vārdus visiem GREEN MOTORS klientiem, sadarbības partneriem un darbiniekiem par kopā sasniegto!”, sacīja uzņēmuma izpilddirektors Andris Sivickis.

1.oktobrī kopā ar aicinātajiem viesiem, sadarbības partneriem un draugiem nosvinējām uzņēmuma četru gadu jubileju. Jubilejas ietvaros klientiem svinīgā gaisotnē prezentējām jauno, 4. paaudzes ŠKODA FABIA un pasākumam caurvijās tematika ar saukli - “UZDROŠINIES BŪT ATŠĶIRĪGS! “.
Oktobris mums atnesa vēl vienu fantastiksu ziņu – mūsu diagnosts Emīls Lebeiko 10. ŠKODA vispasaules sacensību ietvaros izcīnija 1.vietu starp  “Diagnostic Technicans”.
Vai citiem vārdiem sakot, GREEN MOTORS komandā ir labākais diagnosts pasaulē! Lepojamies, jo augstais novērtējums ir tikai un vienīgi uz sadarbību vērsta, neatlaidīga un mērķtiecīga darba rezultāts! 

PASĀKUMA ATSPOGUĻOJUMS ĪSĀ VIDEO.