Mūsu DEMO auto klāstā ilgi gaidītais jaunums – ŠKODA ENYAQ iV!

No šī gada aprīļa GREEN MOTORS oficiāli uzsāk testa braucienus ar ŠKODA ENYAQ iV.
Šis ir pirmais pilnībā elektriskais ŠKODA saimes auto, kas pieejams  Latvijas tirgū.

Jauno GREEN MOTORS demonstrācijas automašīnu ŠKODA ENYAQ iV 80  darbina elektroenerģija, tā attīsta līdz 204 Zs lielu jaudu un ar vienu uzlādi spēj nobraukt līdz 510 km tālu. Auto būvēts uz MEB platformas, tam ir aizmugurējo riteņu piedziņa un izcils apgriešanās diametrs - 9,3 m.

Auto ir metāliskajā, tikai ENYAQ pieejamajā Arctic Silver krāsā, aprīkots ar modernajiem 21’’ BETRIA vieglmetāla diskiem. Salona dizains – Eco Suite, kas paredz melnu/brūnu ādas salona apdari un ādas paneļa apdari ar Piano Black elementiem. ENYAQ  noteikti vēl plašāku padara panorāmas jumta lūka.
ENYAQ iV aprīkojumā ietilpst LED priekšējie lukturi ar Matrix gaismām un pilnie LED aizmugurējie lukturi ar ar animētiem virzienrādītājiem.
Auto ir aprīkots ar priekšējiem un aizmugurējiem auto stāvvietā novietošanas sensoriem, atpakaļskata kameru un AREA VIEW – 360 grādu kameru sistēmu.

ENYAQ ir bagāts arī ar jauniem tehnoloģiskajiem risinājumiem – drošības sistēmām.
GREEN MOTORS demonstrācijas auto aprīkojumā ir satiksmes uzraudzības sistēma ar brīdinājuma, ātruma samazināšanas un bremzēšanas funkciju (FRONT ASSIST), braukšanas joslu uzturēšanas asistents (LANE ASSIST), aklās zonas kontroles sistēma, kas pārrauga zonu automašīnas sānos un aiz automašīnas, brīdinot par tuvojošos transportlīdzekli (SIDE ASSIST) un, protams, adaptīvā kruīzkontrole.

Automašīna ir aprīkota ar iespaidīgu 13 " krāsainu, skārienjūtīgu ekrānu ar navigāciju, balss vadību, 5,3’’ digitālo vadītāja displeju, Infotainment Plus Head up displeju, kas projicē braukšanas pamatinformāciju uz priekšējā vējstikla, SmartLink Pluss, divām USB-C pieslēgvietām.
Auto komplektācijā ir arī apsildāms vējstikls, apsildāmi priekšējie un aizmugurējie sēdekļi, apsildāma stūre, apsildāmi un elektriski nolokāmi atpakaļskata spoguļi, 3 - zonu klimata kontrole, automašīnai ir uzstādīts siltumsūknis.

ENYAQ iV ražotāja garantija, kā jau visām ŠKODA automašīnām, ir 5 gadi ar 100 000 km nobraukuma ierobežojumu. Augstsprieguma baterijas garantija - 8 gadi vai 160 000 km.
 

Apskatīt auto iespējams mūsu autosalonā Rīgā, Krasta ielā 5. Darba diennās no 9:00 - 18:00, sestdienās no 10:00 - 16:00.
Jaunā ENYAQ iV cenu lapu variet lejuplādēt šeit – ENYAQ iV CENU LAPA.  
Par visu pieejamo auto komplektācijām jautājiet mūsu pārdošanas komandas speciālistiem.
Testa braucienam piesakieties AIZPILDOT PIETEIKUMA FORMU vai zvanot 67 115 600.