Mūsu dāmas apceļo Latviju!

Lai stiprinātu komandas garu un atgrieztos pie tradīcijām, kuras bijām ieviešuši pirms Covid, mūsu Green Motors dāmas, nolēma doties kādā no Roadgames orientēšanās ar auto braucieniem! Tika atklātas vairākas skaistas, pat arī iepriekš nekad neredzētas vietas, piemēram, Matiņu ezers, Murjāņu kamaniņu trase, Ziedoņa muzejs, Krimuldas Velnala un finišs, pavisam nejauši, bija sevis izzināšanas un harmonizēšanas parkā Siguldā.

Šoreiz Green Motors komandā mūsu klientu apkalpošanas kvalitātes speciāliste Sanita, mārketinga vadītāja Ieva, tirdzniecības nodaļas vadītāja asistente Kristīne un grāmatvede Angelika. Dāmas piedzīvojumā devās ar sniegbalto, dinamisko Škoda Karoq Sportline.

Orientēšanās spēle ilga četras stundas. Maršruts tika uzsākts no Inciema, tad tas aizvijās līdz Turaidai, Krimuldai, Raganai, turpinājās līdz pat Murjāniem un noslēgumā meklējām zīmīgas vietas Siguldā un tai pieguļošajā teritorijā.
Tika atklātas vairākas skaistas, pat arī iepriekš nekad neredzētas vietas, piemēram, Matiņu ezers, Murjāņu kamaniņu trase, Ziedoņa muzejs, Krimuldas Velnala un finišs veiksmīgi sasniegts sevis izzināšanas un harmonizēšanas parkā Siguldā. Kā vēlāk uzzinājām, tad parka izveides mērķis ir palīdzēt cilvēkiem iepazīt pašiem sevi, sniedzot tiem iespēju apzināties un izprast savu problēmu cēloņus, piesaistītos stresus, negatīvās rakstura īpašības un ar pozitīvo domu, Latvju zīmju un dabas dziedinošo spēku uzlabot savas dzīves kvalitāti.
Bija interesanti atkal no jauna iesaistīties spēlē, bija saliedējoši un izglītojoši! Katra lika lietā savas stiprākās puses.Uuzdevumi tikai sadalīti - Ieva brauca un skrēja sprinta etapus, Sanita plānoja maršrutu un uzdevumu izpildes secību un, Kristīne ar Angeliku mēģināja rast atbildes uz jautājumiem un visas meklēja vietas pēc bildēm plašākā teritorijā. Maršruts interesants, iesakām arī citiem pamēģināt – lieliski pavadīta brīvdiena patīkamā kompānijā!