Martins Sesks Rally ERC startēs ar jaunu Škoda Fabia RS Rally2!

22.februārī, dienā, kad pirms 5 gadiem oficiāli atklājām Green Motors autosalonu, prezentējam rallija ekipāžas Mārtiņš Sesks/ Renārs Francis pilnīgi jauno un īpaši jaudīgo Škoda Fabia RS Rally 2.

Eiropas rallija čempionāta 70.jubilejas gadā  Sesks/ Francis startēs Team MRF Racing sastāvā un par sacensību auto sagatavošanu šajos sacensību posmos rūpēsies Sports Racing Technologies (SRT).

Mārtiņš Sesks: “Esam izdarījuši lielu darbu, lai no visiem A, B, C un daudziem citiem plāniem realitātē pārvērstu plānu A un aizvadītu pilnu ERC sezonu ar labāko komandu, labākajām riepām un labāko automašīnu. Šī ir labākā iespējamā komplektācija un šī sezona varētu būt pagrieziena punkts, lai mēs patiešām parādītu to, ko spējam.”

Mārtiņa Seska stūrmanis Renārs Francis atzina, ka ERČ sezonā būs vairāki izaicinoši posmi: “Protams, tā nav pirmā sezona, kad brauksim tik daudz, tomēr satraukums ir liels, jo īpaši par Liepāju. Esam pierādījuši, ka mēs tur varam braukt ātri, tāpēc lielākā daļa gaidīs no mums to pašu vai labāku rezultātu. Arī asfalta posmos cīnīsimies par iespējami augstu rezultātu, bet īpaši grūta sacensība mūs gaida Kanāriju salās,  jo pārbraucieni tur līdzinās otram rallijam.”

Green Motors izpilddirektors Andris Sivickis, sveicot Seska/ Franča ekipāžu ar pārsēšanos jaunākās paaudzes Rally2 sacīkšu automašīnā, pauda  gandarījumu, ka “Škoda Fabia RS Rally2”, kas veidota uz ceturtās paaudzes “Škoda Fabia” bāzes, apliecina apjomīgu izaugsmi, ko šīs markas sacīkšu automašīnas divdesmit gadu laikā piedzīvojušas rallija trasēs. “

Vaicāts par sadarbības perspektīvām, SRT vadītājs Ģirts Krūzmanis bija lakonisks: “Esmu pārliecināts, ka talantīgs braucējs ar profesionālu komandu un augstākās kvalitātes sporta automašīnu ir fantastiska formula, lai sasniegtu augstas virsotnes”.

Pasākumā piedalījās arī Latvijas Republikas Saeimas priekšsēdētājs Edvards Smiltens un savā apsveikuma runā novēlēja Latvijai būt nozīmīgai, redzamai un varenai. Pārfrāzējot Raiņa teicienu, viņš novēlēja būt tik lieliem, cik lieli ir mūsu talanti: “Lai šie talanti ir apveltīti ar drosmi nest slavu un redzamību Latvijai. Sniegt tādas emocijas, ka varam lepoties ar savu valsti. Mēs esam arī tik lieli, cik  liela ir mūsu varēšana, tāpēc saku paldies,  visiem, kuri rūpējās, lai mūsu sportistiem ir labākā tehnika un uzņēmēju atbalsts, lai mums ir varēšana  ne tikai ārpolitikā un uzņēmējdarbībā, bet arī citās jomās radīt lietas, ar kurām mēs varam būt izcili un visi lepoties.”

Pirmos pārbaudījumus jaudīgā sacīkšu automašīna piedzīvos Alūksnes ceļos, kur šajā nedēļas nogalē Latvijas Rallija Čempionāta sacensībās Sesks/ Francis izlikti ar otro numuru. Pēc Alūksnes  rallija sportisti dosies uz Portugāli, kur 10.-12.martā  startēs Eiropas rallija čempionāta pirmajā posmā.

Ekipāžas sportiskajām gaitām iespējams sekot sociālo tīklu kontos „Twitter” @MSesks, „Facebook” @MartinsSesksRallying, „Instagram” @martins_sesks un mājaslapā https://www.martinssesks.com

Avots: masrtinssesks.com
Foto: Raimonds Volonts