Latvijas Automobiļu Federācijas Oficiālais auto - ŠKODA!

Latvijas Automobiļu federācijas prezidents Raimonds Kisiels saņēma divu jaunu ŠKODA automašīnu atslēgas, kuras pasniedza GREEN MOTORS izpilddirektors Andris Sivickis un Auto 100 Latvija vadītājs Māris Jansons. Latvijas Automobiļu federācija ir pateicīga saņemt lietošanā tikai šajā pavasarī prezentēto, pilnīgi jauno ŠKODA OCTAVIA modeli, kā arī iespaidīgo ŠKODA KODIAQ.

Raimonds Kisiels, LAF prezidents: “Esam priecīgi atgriezties GREEN MOTORS autosalonā, turpinot 2019. gadā aizsākto sadarbību. Šajā gadā esam priecīgi saņemt divus jaunus oficiālos LAF auto – ŠKODA OCTAVIA un ŠKODA KODIAQ, automašīnas, kuras mūsu ceļiem ir vienas no labākajām opcijām. Autosporta saimei jau ir zināms, ka ŠKODA aktīvi iesaistas motoru sportā, ne velti rallijā redzam spēcīgus braucējus ar ŠKODA R5 automašīnām. Šīs automašīnas ikdienā noderēs ne tikai federācijas darbā, bet arī sacensību rīkotājiem - autosporta sezonas laikā.”

Māris Jansons, Auto 100 Latvija vadītājs: “Motoru sports ŠKODA zīmolam ir viens no trīs galvenajiem pilāriem un šī sadarbība veidojas ļoti dabiski, tāpēc kopā ar GREEN MOTORS, ilgi nedomājot, bijām gatavi šo sadarbību turpināt. Latvijas autosporta virtuve sevi ir pierādījusi un kļuvusi, īpaši par Ziemeļeiropas talantu, piemēram, Olivera Solberga un Kalles Rovanperas izaugsmes vietu. Šie sportisti ir strauji kāpuši uz augšu un tas, sākotnēji, ir pateicoties Latvijas autosporta skolai.”

Andris Sivickis, Green Motors izpilddirektors: “GREEN MOTORS un Latvijas Automobiļu federācija virza vienādas vērtības, komandas darbs un nepārtraukta tiekšanās uz perfektu rezultātu. Šis ir iemesls tam, ka Latvijas vārds pasaules autosportā nav svešs un automašīnu īpašniekiem Latvijā labi zināms ir GREEN MOTORS dīlera centrs! Novērtējot LAF ieguldīto darbu Latvijas autosporta attīstībā, esam gandarīti sniegt savu atbalstu organizācijas tieksmē pēc pašiem augstākajiem sasniegumiem!”

Sadarbībā ar ŠKODA Latvija, GREEN MOTORS, Tavs Auto TV un Restorānu “Kaļķu Vārti” tika izveidota sižetu sērija ar Latvijā pazīstamiem sportistiem, kurā – nepiespiestā gaisotnē runājam par viņu ikdienu bezsporta periodā, kā arī par plāniem šī gada sacensību sezonā. Autosportisti - rallijkrosa braucējs Jānis Baumanis, autošosejas sacensību dalībnieks Valters Zviedris un rallija pilots Mārtiņš Sesks interviju laikā izmēģināja jauno ŠKODA OCTAVIA, un atzinīgi izteicās par automašīnas izskatu, kā arī tehniskajām priekšrocībām.

Jaunumiem par notiekošo Latvijas autosportā var sekot līdzi oficiālajā mājaslapā http://www.laf.lv. Intervijas ar sportistiem meklē LAF sociālo tīklu profilos facebook.com un instagram.com.