Krāšņais Tērvetes STIRNU BUKS posms noslēdzies.

Vai Jūs zināt, ka Tērvetes pusē ir pasakaini skaisti? Mums bija piemirsies, bet tagad mēs to esam izbaudījuši savām acīm – pasaka vārda vistiešākajā nozīmē!

Pagājušajā nedēļas nogalē, kad vasarīgie saules stari lutināja visus Tērvetes puses dižmeža iemītniekus, arī mēs, GREEN MOTORS, pavadījām burvīgu dienu brīnišķīgā sabiedrībā!
Šis bija otrais TREJBUKA posms un kopumā meža takās devās ap 2500 skrējēju.
Takas, kā jau ierasts, bija piemērotas katram – gan ātrajam, stiprajam, gan arī vismazākajam un noteikti patiesam dabas baudītājam! Kopumā sešas distances – pašiem mazākajiem “Gardu Muti SUSURS” – nepilnu kilometru garš posms, “LVM Skolu čempionāts”, “Sportland Vāvere”- abi 5,5 km, vienmēr viskuplāk pārstāvētā “Vivacolour ZAĶIS” distance – 13 km, Venden STIRNU BUKS – 21 km un tiem, kam ar šo visu būtu par maz – Garmin LŪSIS – 26 km.

GREEN MOTORS/ ŠKODA komandu šajā posmā pārstāvēja Pēteris Russkis, kurš apņēmīgi devās STIRNU BUKS 21 km distance, Ieva Siugale, kura nocilpoja 13 km garo Zaķa distanci šoreiz aizcīnoties līdz 4. vietai savā vecuma grupā, Ģirts Viļumovs pieveica 5,5 km garo Vāveres trasi un finišā pamanījās ieskriet pirmais, attiecīgi kāpjot uz augstākā goda pjedestāla pakāpiena,  kā arī pati jaunākā dalībniece Karlīna Dzosena, kura, kā jau ierasts, piedalījās Skolu čempionāta ieskaitē.

Turpinām piekopt aktīvu dzīvesveidu un gatavojamies šīs sezonas noslēdzošajam posmam, kas norisināsies 1.oktobrī Tukuma pusē Lielajā ciemā.

Ja neesi vēl bijis STIRNU BUKS pulkā - aicinām noteikti pamēģināt!

Paldies lieliskajiem fotogrāfiem par vienmēr laikā notvertajiem mirkļiem:
Mareks Gaļinovskis
Santa Sinka
Ģirts Freijs
Jānis Ukass
Andris Jermuts
Gatis Smudzis