Kliente saņēmusi Mego vasaras loterijas galveno balvu - Škoda Kamiq!

Vai ir iespējams iegādāties divus saldējumus un par to iegūt jaunu Škoda Kamiq? Jā, ir!  Lai to izdarītu, Tev vienkārši jāiepērkas jebkurā no Mego veikaliem visā Latvijā, jāreģistrē čeks dalībai loterijā un jāgaida izloze, kurā, iespējams, Tu kļūsi par laimīgo uzvarētāju!

Šī gada 14. septembrī Green Motors autosalonā notika vislatvijas Mego vasaras loterijas galvenās balvas – pilnīgi jauna, oranža Škoda Kamiq – pasniegšanas ceremonija. Šajā loterijā pie jaunā auto tika Aelita, kura iegādājās divus Rūjienas saldējumus un piereģistrēja čeku. Jāatzīmē, ka Aelita ir uzticīga Mego pircēja. Pirms gada viņa Mego loterijā jau laimēja dāvanu karti, bet šogad, loterijas laikā reģistrējot septiņus čekus, Aelita ieguva galveno balvu.

"Protams, ir ļoti patīkami laimēt šādu balvu, pat neticēju, ka kaut kas tāds ir iespējams. Es parasti nepiedalos lielās izlozēs, kā Latvijas Loto, bet man patīk piedalīties loterijās, ko organizē pārtikas veikali, kuros es pastāvīgi iepērkos – jo to ir ļoti viegli izdarīt. Tāda veiksme kā automašīnas laimēšana ir neticama. Tiesa, es nedaudz esmu piemirsusi, kā braukt ar manuālo pārnesumkārbu, bet tas nekas, apmeklēšu pāris braukšanas nodarbības un labprāt pārvietošos ar jauno auto," sajūtās dalījās Aelita.

Vislatvijas Mego loterijas ietvaros tika izspēlētas vairāk nekā 150 balvu. Starp tām bija Mego un Mēness aptieka dāvanu kartes, savukārt Evelatus izlozes dalībniekiem nodrošināja vairākus elektriskos skrejriteņus. Kopējais balvu fonds pārsniedzis 25 tūkstošus eiro.

Mego jau četrpadsmito reizi rīko šādas loterijas. Zīmīgi, ka reģistrēto čeku skaits šogad ir pieaudzis par 30% salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu un pārsniedzis trīsdesmit tūkstošus! Galvaspilsētas iedzīvotāji loterijā bijuši visaktīvākie - 35% no visiem loterijas dalībniekiem bija rīdzinieki. Otrajā vietā pēc iesniegto čeku skaita bija Daugavpils, tad Ventspils un Preiļi. Starpcitu, Aelitas laimētais auto dosies uz Daugavpili, un pats interesantākais ir, ka šī ir jau trešā automašīna, kas izspēlēta kopā ar Green Motors un dosies tieši uz Daugavpili. Acīmredzot tieši tur dzīvo lielākie veiksminieki.

Konig Distribution – kompānijas, kas Mego piegādā saldējumu "Rūjiena”- pārstāve pastāstīja, ka jau 15 gadus sadarbojas ar Mego. "Katru gadu loterijas ietvaros mēs piedāvājam dažādu zīmolu produktus: no vienas puses, tas dod iespēju nodrošināt patīkamu iepirkšanās procesu tīkla pircējiem un no otras puses, labāk iepazīstināt pircējus ar jauniem zīmoliem, kad mūsu sortiments paplašinās. Tātad mums tā ir abpusēji izdevīga sadarbība."

Savukārt Green Motors mārketinga vadītāja Ieva Siugale pastāstīja, ka ir priecīga sadarboties ar Mego: "Šī ir jau piektā automašīna, ko mēs izspēlējam kopā, un tā noteikti nav pēdējā." Kopā ar automašīnas atslēgām Ieva pasniedza Aelitai arī stilīgu iepirkumu somu, ar ko būs patīkami un ērti doties iepirkties.

Pasākuma organizators un Mego veikalu mārketinga vadītājs Aleksandrs Afanasjevs norādīja, ka jau tagad ir iespējams piedalīties jaunā loterijā, kurā galvenā balva atkal būs Škoda no Green Motors: "Jaunā rudens loterija, kurā var piedalīties, reģistrējot pirkuma čeku, sākās 11. septembrī. Mēs izspēlēsim 200 balvas, starp tām būs pavisam jauna zilas krāsas Škoda Kamiq, kas noteikti iepriecinās vēl kādu no mūsu pircējiem".

"Esam īpaši priecīgi apbalvot loterijas uzvarētāju septembrī, jo tieši septembrī Mego svin savu dzimšanas dienu. Šogad veikalu ķēdei aprit 24 gadi, bet nākamgad mūs sagaida skaista 25 gadu jubileja. Jau tagad mēs gatavojam daudz pārsteigumu, taču pagaidām šī procesa detaļas glabājam noslēpumā," piebilda tirdzniecības tīkla Mego pārstāvis.