Jaunais kompaktklases modelis - ŠKODA SCALA izceļas ar izcilu aktīvo un pasīvo drošību!

ŠKODA SCALA ir ieguvis visaugstāko piecu zvaigžņu vērtējumu visaptverošajā testā, ko veic neatkarīga Eiropas jauno automobiļu novērtēšanas programma (Euro NCAP). Tas ir viens no drošākajiem transportlīdzekļiem savā kategorijā, ar visaugstākajām atzīmēm pieaugušo pasažieru un velosipēdistu aizsardzībai.

Kristians Strube, ŠKODA Tehniskās attīstības valdes loceklis, paskaidro: „Mūsu inženieri pastāvīgi strādā pie mūsu modeļu aktīvās un pasīvās drošības optimizēšanas. Piemēram, izmantojot SCALA, kompaktajai klasei mēs ieviesām vairākas jaunas drošības sistēmas, kas agrāk bija pieejamas tikai augstākas klases transportlīdzekļiem. ŠKODA SCALA visaugstākā piecu zvaigžņu vērtējuma sasniegšana Eiropas transportlīdzekļu drošības testā ir mūsu ikdienas darba apliecinājums. Visas mūsu pašreizējās modeļu sērijas ir ieguvušas augstāko rezultātu Euro NCAP testā – tas ir liels sasniegums. ”

Papildus vispārējam piecu zvaigžņu vērtējumam ŠKODA SCALA ieguva īpaši augstu Euro NCAP testu novērtējumu par pieaugušo pasažieru drošību un riteņbraucēju drošību. Pieaugušo pasažieru aizsardzības kategorijā plašais kompaktais modelis saņēma 97% punktu no visiem iespējamiem punktiem, kas ir viens no augstākajiem vērtējumiem Euro NCAP vēsturē.