Iemūrēts jaunā ŠKODA salona Green Motors pamatakmens

Trešdien, 19. jūlijā, Rīgā, Krasta ielā 5 svinīgi tika
ielikts Skandi Motors grupas jaunā autosalona
Green Motorspamatakmens un vēstījuma kapsula.
Jaunā ŠKODA autotirdzniecības un servisa centra
atklāšana paredzēta šī gada oktobra sākumā. 

Kopā ar pamatakmeni tika iemūrēta īpašas formas kapsula, kurā tika ievietots vēstījums un novēlējums “Neatlaidība, mērķtiecība, izcilība”. Pamatakmens ielikšanas ceremonijā piedalījās topošā Green Motors tirdzniecības vadītājs Mārtiņš Smiltens, Skandi Motors valdes loceklis Ainārs Liljē, jaunā ŠKODA
importētāja Auto 100 Latvijas filiāles vadītājs Māris Jansons, celtniecības uzņēmuma RCBS un bankas Citadele pārstāvji.

"Jauna autosalona atklāšana viennozīmīgi ir liels notikums un ļoti svarīgs brīdis Skandi Motors grupas attīstībā. Esam pieņēmušu stratēģisku lēmumu paplašināties un pievienot mūsu grupai vēl vienu perspektīvu auto zīmolu ŠKODA, izdalot šo zīmolu pilnīgi jaunā autosalonā Krasta iela 5 ar nosaukumu Green Motors. Nosaukums simbolizē jaunu un svaigu pieeju auto tirdzniecībā – autosalons būs aprīkots pēc jaunākajiem čehu autoražotāja ŠKODA Auto a.s. kvalitātes un izcilības standartiem, sākot no klientu apkalpošanas un salona noformējuma, beidzot ar servisa aprīkojumu – viss atbilst mūsdienu visaugstākajām prasībām," stāsta Skandi Motors valdes loceklis Ainārs Liljē.

"Mēs ticam ŠKODA zīmolam, un ar Skandi Motors septiņpadsmit gadu pieredzi mēs spēsim iekarot klientu uzticību, piedāvājot gan lielisko ŠKODA modeļu gammu, gan servisa un apdrošināšanas pakalpojumus vēl augstākā un efektīvākā līmenī kā līdz šim. ŠKODA zīmols Eiropas un Latvijas tirgū ir labi pazīstams kā uzticamu un ekonomiski izdevīgu biznesam un ģimenes vajadzībām piemērotu automobiļu ražotājs. Turklāt ŠKODA KODIAQ ir Latvijas Gada auto 2017 un Latvijas Ģimenes auto 2017, kas apliecina, ka strādāsim ar izcilu produktu,” atklāj Green Motors tirdzniecības vadītājs Mārtiņš Smiltens.

Auto 100 Latvijas filiāles vadītājs Māris Jansons: "Šī pamatakmens ielikšana iezīmē jaunu sākumu ŠKODA zīmolam Latvijā – vienlaikus ar Green Motors pilna servisa dīlera centra atklāšanu šī gada oktobrī, Latvijā par ŠKODA tirdzniecības un servisa tīklu sāks rūpēties jaunais importētājs – Auto 100. Jaunā ŠKODA pilna servisa dīlera Green Motors izveide ir pirmais solis, ko esam spēruši atbilstoši ŠKODA Auto a.s. un Auto 100 ilgtermiņa attīstības stratēģijai padarīt ŠKODA par vienu no tirgū pieprasītākajiem auto zīmoliem, sniedzot klientiem pieejamu augstākās raudzes klientu apkalpošanas servisu. Esam ļoti gandarīti, ka par mūsu partneri ir kļuvis tik pieredzes bagāts un uzticams uzņēmums nozarē, kā Skandi Motors, ar kura starpniecību pie klientiem lietošanā nonāks ŠKODA modeļi, ieskaitot jaunos crossoveru saimes dalībniekus KODIAQ, kurš jau ir guvis negaidītus panākumus un pārsteidzoši labas klientu atsauksmes Eiropā, kā arī ar nepacietību gaidām jaunāko modeli KAROQ, kurš savu oficiālo pirmizrādi piedzīvos Frankfurtes starptautiskajā auto izstādē neilgi pirms Green Motors atklāšanas."

Green Motors jaunā ŠKODA auto centrā aptuveni 700 m2 tiks atvēlēti auto ekspozīcijai un klientu apkalpošanai, savukārt vairāk nekā 1500 m2 tiks atvēlēti automašīnu apkopes un servisa vajadzībām.

Projekta kopējās investīcijas ir 4,12 miljoni. Projektu finansē banka Citadele ar kredītu 3,75 miljoni eiro apmērā.