Green Motors/Škoda turpina sadarbību ar LAF.

Otrdien, 16. aprīlī, Latvijas Automobiļu federācija (LAF) uz 2024. gada autosporta sezonu saņēma lietošanā divas jaunas Škoda automašīnas – dinamisko Škoda Scala Monte Carlo un funkcionālo Škoda Kodiaq. Abas LAF oficiālās Škoda automašīnas arī šogad piedalīsies visās lielākajās autosporta sacensībās Latvijā, kalpojot kā lielisks atbalsts LAF pārstāvjiem un organizatoriem gan trasē, gan ārpus tās.

Atzīmējot veiksmīgās sadarbības turpināšanu, jauno Škoda automašīnu atslēgas LAF prezidentam Raimondam Kisielam un ģenerēlsekretārei Lindai Mednei svinīgā ceremonijā Green Motors autosalonā pasniedza uzņēmuma izpilddirektors Andris Sivickis un mārketinga vadītāja Ieva Siugale.

Raimonds Kisiels, LAF prezidents: “Man ir liels prieks, ka varam atkal tikties Green Motors autosalonā un turpināt ilggadējo sadarbību, kuru aizsākām nu jau tālajā 2019. gadā. Škoda un autosports iet roku rokā, jo Škoda ir ne vien panākumiem bagāta rallija sacensībās, bet arī uzticams sabiedrotais Latvijas Automobiļu federācijas rīkotajās sacensībās. Augsti novērtējam Škoda automašīnu ietilpību un funkcionalitāti, kas lieliski noder LAF pārstāvjiem un organizatoriem gan gatavojoties sacensībām, gan arī pašu sacensību laikā.”

Andris Sivickis, Green Motors izpilddirektors: “Green Motors ir patiess prieks par aizvadīto gadu ietvaros piedzīvoto Latvijas autosporta attīstību.  LAF ar savu teicamo darbu ir licis nezinātājiem kartē atrast Latviju. Tieši pateicoties neatlaidīgam darbam, Latvija ir kļuvusi par starptautisku jauno talantu kalvi un pasaules līmeņa autosacīkšu mājvietu. Lielisks darbs ir padarīts un vēl lieliskāki ir nākotnes plāni. Esam gandarīti, ka arī šogad iesim kopā ar LAF izaugsmes ceļu, nodrošinot autosporta gēnu piesātinātā Škoda zīmola automašīnas. ”

Latvijas autosporta 2024. gada vasaras sezona iesāksies jau šo svētdien, 21. aprīlī, Biķerniekos ar Latvijas autošosejas čempionāta pirmo posmu, kurā kā drošības automašīna piedalīsies arī Latvijas Automobiļu federācijas Škoda Scala Monte Carlo.


Pēdējo reizi rediģēts: 09.05.2024