GREEN MOTORS uzsāk sadarbību ar Latvijas Vieglatlētikas Savienību!

Oficiālais ŠKODA automašīnu pārstāvis Latvijā – GREEN MOTORS, jūliju uzsāk, parakstot sadarbības līgumu ar Latvijas Vieglatlētikas Savienību (LVS).

Sadarbības ietvaros LVS turpmāk varēs izmantot 2 ŠKODA markas automašīnas – praktiskās un uzticamās ŠKODA OCTAVIA un ŠKODA OCTAVIA COMBI. Piešķirtās automašīnas atvieglos LVS darbu ikdienā, kā arī palīdzēs uz sacensībām un citiem LVS pasākumiem nokļūt ātri un droši. Īpašs prieks par izveidoto auto dizainu, kas palīdzēs veicināt vieglatlētikas atpazīstamību Latvijā.

3.jūlijā veiksmīgi aizvadītas Latvijas čempionāta sacensības U14 vecuma grupas meitenēm un puišiem, kurās jaunā paaudze uzrādījusi augstvērtīgus rezultātus! Sacensībās prieks mijās ar uztraukumu, ātrumu papildināja izturība, mērķtiecība un komandas gars bij vērojami uz katra soļa! Prieks par jaunajiem sportistiem! Ar nepacietību gaidām Latvijas jaunatnes olimpiādi, kas rīt un parīt norisināsies Jelgavā! 

Mēs, GREEN MOTORS, esam par veselīgu un aktīvu dzīvesveidu, tāpēc sadarbība ar Latvijas Vieglatlētikas savienību ir likumsakarīga! Novēlam, lai mūsu vieglatlētiem izdodas sasniegt iecerētos rezultātus un godam nest Latvijas vārdu gan vietējās, gan, protams, arī starptautiska mēroga sacensībās! Veiksmi!