GREEN MOTORS savā 2. dzimšanas dienā prezentē jauno ŠKODA KAMIQ!

Trešdien, 16. oktobrī Rīgā, Krasta ielā 5, ar svinīgu pasākumu nosvinēta ŠKODA pilna servisa dīlera centra - GREEN MOTORS 2. dzimšanas diena un prezentēts pilnīgi jaunais pilsētas krosovers – ŠKODA KAMIQ.

Autorizētais ŠKODA pilna servisa dīlera centrs savas durvis klientiem vēra 2017. gada oktobrī kā modernākais dīlercentrs Latvijā. GREEN MOTORS autosalons būvēts atbilstoši augstajiem ŠKODA standartiem un arī šobrīd ir viens no modernākajiem Eiropā.

Līdz ar GREEN MOTORS ienākšanu tirgū, ŠKODA pārdošanas apjomi Latvijā ir ievērojami auguši un kopš 2018. gada ŠKODA ieņem stabilu trešo vietu pirktāko automašīnu topā. Šo divu gadu laikā, pavisam 2333 jaunas ŠKODA automašīnas no GREEN MOTORS autosalona ir nonākušas pie saviem jaunajiem īpašniekiem.

Trīs populārākie auto bijuši – ŠKODA OCTAVIA, ŠKODA KODIAQ un ŠKODA KAROQ.  

Šodien, kopā ar aicinātiem viesiem, sadarbības partneriem un draugiem tika svinēta GREEN MOTORS divu gadu jubileja. Pasākuma kulminācijā, Kaspara Zemīša virtuozās ģitārspēles pavadībā, tika svinīgi prezentēts jaunākais ŠKODA saimes auto – pilsētas krosovers ŠKODA KAMIQ.
Atbilstoši jaunākajām ŠKODA identitātes un tehnoloģiju vadlīnijām tapušais auto iepriecināja ne tikai GREEN MOTORS komandu, bet lika arī daudzu viesu sirdīm pukstēt straujāk!

Pasākuma laikā, ŠKODA KAMIQ  bija iespējams novērtēt ne tikai vizuāli, bet arī tehniski, visiem interesentiem veicot izmēģinājuma braucienus. Turklāt viens no pasākuma apmeklētājiem ieguva unikālu iespēju, kā pirmais Latvijā un tieši no salona, doties izmēģinājuma braucienā Rīgas ielās!

KAMIQ ir ŠKODA apvidus automobiļu klāsta jaunākais papildinājums, kas neskatoties uz tā kompaktumu, kā jau ikviena ŠKODA, piedāvā plašu salonu un bagāžas nodalījumu, kurā vietas pietiks gan iepirkumu maisiņiem, gan bērnu ratiem, gan ceļojuma koferiem.
Jaunais KAMIQ ir 4241 mm garš, 1793 mm plats, 1530 mm augsts. Auto klīrenss – 186 mm.  Bagāžas nodalījuma ietilpība ir 400 l, ko iespējams palielināt līdz 1395 l, nolaižot aizmugurējos sēdekļus.

ŠKODA KAMIQ pieejams ar četriem dažādiem dzinējiem,
1.0 TSI  70 kW (95 ZS) 1.0 TSI  85 kW (115 ZS), 1.5 TSI 110 kW (150 ZS) benzīna dzinējiem un 1.6 TDI  85 kW (115 ZS) dīzeļdzinēju. Atbilstoši dzinēja izvēlei automašīna tiks komplektēta ar 5 vai 6 pakāpju manuālo, kā arī 7 pakāpju divsajūgu DSG tipa pārnesumkārbu.
Stilīgā un ietilpīgā pilsētas krosovera - ŠKODA KAMIQ cena ir no 15 700 EUR.
Iepazīšanās piedāvājuma ietvaros, KAMIQ pieejamas īpašas “PLUS PAKAS” – dažādu papildaprīkojuma elementu apkopojums par izdevīgāku cenu ar ieguvumu līdz pat 1020 EUR.


“Mēs esam priecīgi, ka ŠKODA iet laikam līdzi, detalizēti pētot klienta vajadzības un nepārtraukti attīstot savu modeļu gammu. Gada sākumā prezentējām pilnīgi jauno ŠKODA SCALA un šobrīd jau arī jaunākais no ŠKODA krosoveriem ir nonācis līdz Latvijai un jau tuvāko nedēļu laikā šis modelis tiks piegādāts pirmajiem tā pircējiem.  Jā, tagad mums piedāvājumā  jau ir trīs dažādi krosoveri - vislielākais no tiem, iemīļotais un visiem labi zināmais KODIAQ, vidējais brālis – KAROQ un tagad arī jaunākais pilsētas krosovers  - KAMIQ!”, stāstīja GREEN MOTORS pārdošanas daļas vadītājs Mārtiņš Smiltens.
 

“Šis ir īstais brīdis lai pateiktu sirsnīgākos pateicības vārdus visiem sadarbības partneriem un klientiem par lielisko sadarbību, kā arī GREEN MOTORS komandai par ieguldīto darbu un nepārtraukto attīstību ceļā uz vienotu mērķi! Ar prieku varu atzīt, kopējiem spēkiem mums ir izdevies īstenot dzīvē pašus drosmīgākos sapņus!

Tajā pat laikā varu apliecināt, GREEN MOTORS turpinās attīstīties un pilnveidot sniegto pakalpojumu klāstu, atbilstoši GREEN MOTORS virzošajām vērtībām: izaugsmei, sadarbībai, sapratnei, kompetencei un neatlaidībai!”, sacīja GREEN MOTORS izpilddirektors Andris Sivickis.
 

GREEN MOTORS autosalona atklāšanas pasākums fotogrāfijās.
https://failiem.lv/u/vbmeam7w#sign_up

Foto: GarJānis.

Preses relīzi sagatavoja:

Ieva Siugale, Mārketinga projektu vadītāja
GREEN MOTORS, Krasta iela 5, Rīga, LV-1050, Latvija
M + 371 29 473 366
ieva.siugale@greenmotors.lv, www.greenmotors.lv