GREEN MOTORS kļūst par Latvijas Riteņbraukšanas federācijas oficiālo auto partneri!

Esam uzsākuši sadarbību ar vienu no Latvijas panākumiem un tradīcijām bagātākajām sporta organizācijām – Latvijas Riteņbraukšanas federāciju. Gaidāmajā sezonā tieši ŠKODA automobiļi uzlabos Latvijas prestižāko riteņbraukšanas sacensību kvalitāti un palīdzēs sasniegt sportiskās virsotnes Latvijas šosejas riteņbraukšanas izlases sportistiem. 

Autotransports riteņbraukšanas sportā ir ļoti nozīmīgs kā sacensību drošai un kvalitatīvai rīkošanai, tā arī sekmīgam sportistu treniņprocesam. Pasaules šosejas riteņbraukšanā vadošais auto ir tieši ŠKODA.
ŠKODA atbalsta visas lielākās sacensības, tostarp “Tour de France”, “Giro d’Italia” un “Vuelta a Espana” un pasaules čempionātu šosejas riteņbraukšanā. Arī virkne lielākās pasaules riteņbraukšanas komandas un valstu izlases izvēlas tieši ŠKODA auto modeļus.

Klāt esot Latvijas elites izlases šosejas riteņbraucējam Kristam Neilandam, Latvijas Riteņbraukšanas federācija un ŠKODA oficiālais pārstāvis Rīgā – GREEN MOTORS paziņoja par sadarbības uzsākšanu.
Latvijas Riteņbraukšanas federācija lietošanā saņēma divus ŠKODA OCTAVIA automobiļus. Tie palīdzēs celt pašmāju sacensību kvalitāti un drošību, kā arī mūsu šosejas riteņbraukšanas izlasēm ļaus kvalitatīvi sagatavoties sezonas nozīmīgākajiem startiem.

Latvijas Riteņbraukšanas federācijas prezidents Sandis Āķis: “Esam patiesi priecīgi, ka tieši GREEN MOTORS ir kļuvis par mūsu federācijas pirmo oficiālo ilgtermiņa auto partneri. Transporta atbalsts ir izšķiroši svarīgs drošu sacensību norisē, kā arī liels atbalsts mūsu izlašu riteņbraucējiem drošam treniņprocesam. Sadarbība ar GREEN MOTORS nebūs tikai auto transporta atbalsta veidā. Kopīgi esam vienojušies par velo apmācību sēriju jaunatnes un amatieru riteņbraucējiem. Esam vienotā uzskatā arī par to, ka riteņbraukšanas sporta mugurkauls ir ikdienas braucēji, kas veido lielāko velo saimes daļu un ir lieli atbalstītāji mūsu izcilākajiem sportistiem ceļā pretim uzvarām augstākā mēroga velobraucienos!”

GREEN MOTORS izpilddirektors Andris Sivickis: ”Redzamākā riteņbraukšanas pasaules daļa ir saistīta ar sacīkstēm, tomēr vēlos izcelt arī faktu, ka riteņbraucēju kopiena ir viena no lielākajām kopienām pasaulē un riteņbraucēju vidū nepastāv vecuma vai dzimuma ierobežojumu. Līdz ar jaunās Latvijas Riteņbraukšanas federācijas vadības darba uzsākšanu, Latvijas riteņbraukšanas pasaulē ir notikušas visas nepieciešamās izmaiņas, lai tiktu virzīti ne tikai teicamie mūsu valsts sportiskie sasniegumi, bet arī visu satiksmes dalībnieku intereses, veidojot harmonisku līdzpastāvēšanu starp riteņbraucējiem un auto vadītājiem. GREEN MOTORS vienmēr ir uzsvēris ekoloģisku automašīnu un videi draudzīga, aktīva dzīvesveida nozīmīgumu mūsdienu pasaulē, tādēļ pilnīgi likumsakarīga  ir uzsāktā sadarbība ar Latvijas Riteņbraukšanas federāciju.”

2021. gadā Latvijas Riteņbraukšanas federācija cer noorganizēt Baltijas valstu čempionātu šosejas riteņbraukšanā un kalnu riteņbraukšanas Olimpiskajā krosā, Latvijas kausa seriālu šosejas riteņbraukšanā, valsts čempionātu MTB maratonā un virkni citus velo notikumus. Tikmēr riteņbraukšanas izlases startēs pasaules un Eiropas čempionātos, kā arī citās prestižās starptautiskajās sacensībās.