Green Motors demonstrācijas auto parku papildina pilnībā elektriskais Škoda Enyaq Coupe Sportline iV!

No šī gada 27.janvāra GREEN MOTORS oficiāli uzsāk testa braucienus ar pilnībā elektrisko
Škoda Enyaq Coupe Sportline iV.


Jauno GREEN MOTORS demonstrācijas automašīnu Škoda Enyaq Coupe Sportline iV 60  darbina elektroenerģija, tā attīsta līdz 180 Zs lielu jaudu un ar vienu uzlādi tā spēj nobraukt līdz 403 km tālu.
Auto būvēts uz MEB platformas, tam ir aizmugurējo riteņu piedziņa un izcils apgriešanās diametrs - 9,3 m.

Auto ir metāliskajā Phoenix Orange krāsā, aprīkots ar 20’’ VEGA vieglmetāla diskiem. Enyaq Coupe noteikti vēl plašāku padara panorāmas jumta lūka.
ENYAQ iV aprīkojumā ietilpst LED priekšējie lukturi ar Matrix gaismām un pilnie LED aizmugurējie lukturi ar dinamiskajiem virzienrādītājiem.
Īpāši pievilcīgu auto padara Crystal Face LED dizaina elementi.
Auto ir aprīkots ar priekšējiem un aizmugurējiem auto stāvvietā novietošanas sensoriem, atpakaļskata kameru un AREA VIEW – 360 grādu kameru sistēmu.

Enyaq Coupe ir bagāts arī ar jauniem tehnoloģiskajiem risinājumiem – drošības sistēmām.
GREEN MOTORS demonstrācijas auto aprīkojumā ir satiksmes uzraudzības sistēma ar brīdinājuma, ātruma samazināšanas un bremzēšanas funkciju (FRONT ASSIST), braukšanas joslu uzturēšanas asistents (LANE ASSIST), aklās zonas kontroles sistēma, kas pārrauga zonu automašīnas sānos un aiz automašīnas, brīdinot par tuvojošos transportlīdzekli (SIDE ASSIST) un, protams, adaptīvā kruīzkontrole.

Automašīna ir aprīkota ar iespaidīgu 13 " krāsainu, skārienjūtīgu ekrānu ar navigāciju, balss vadību, 5,3’’ digitālo vadītāja displejuInfotainment Plus Head up displeju, kas projicē braukšanas pamatinformāciju uz priekšējā vējstikla, SmartLink, divām USB-C pieslēgvietām.
Auto komplektācijā ir arī apsildāms vējstikls, apsildāmi priekšējie un aizmugurējie sēdekļi, apsildāma stūre, apsildāmi un elektriski nolokāmi atpakaļskata spoguļi, 3 - zonu klimata kontrole.

Enyaq Coupe iV ražotāja garantija, kā jau visām Škoda automašīnām, ir 5 gadi ar 100 000 km nobraukuma ierobežojumu. Augstsprieguma baterijas garantija - 8 gadi vai 160 000 km.

Aicinām uz testa braucieniem darba dienās no 9:00 līdz 19:00  un sestdienās no 10:00 līdz 16:00. 
Jums ir unikāla iespēja apskatīt jauno auto klātienē un doties testa braucienā.

Apskatīt auto vari pie mums - Rīgā, Krasta ielā 5.
Jaunā Enyaq  cenu lapa lejuplādējama šeit – Enyaq Coupe iV.
Par visu pieejamo auto komplektācijām jautā mūsu pārdošanas komandas speciālistiem.
Testa braucienam piesakies AIZPILDOT PIETEIKUMA FORMU vai zvanot 67 115 600.