GREEN MOTORS demonstrācijas auto klāsts papildināts ar pilnīgi jauno ŠKODA OCTAVIA!

     Ar šī gada 21. aprīli, GREEN MOTORS uzsāk testa braucienus ar jauno, nu jau ceturtās paaudzes, ŠKODA OCTAVIA! Jaunā OCTAVIA ieguvusi pilnīgi jaunas formas, apvienojot eleganta, izsmalcināta un vienlaikus arī praktiska auto iezīmes.
GREEN MOTORS pirmais demonstrācijas auto ir aprīkots ar 2,0 TDI dzinēju un automātisko 7 pakāpju pārnesumkārbu. Auto ir metāliskā Quartz Grey krāsā, ar melnu salona apdari un 17’’ Rotare vieglmetāla diskiem.

OCTAVIA aprīkojumā ietilpst LED priekšējie lukturi (tuvās, tālās un dienasgaitas gaismas), LED miglas lukturi  un  LED aizmugures lukturi, kuriem virzienrādītāji ir ar integrētu animētu grafiku. Auto aprīkots ar automātisko tuvo un tālo gaismu pārslēgšanas sistēmu (AUTO LIGHT ASSIST).
Jaunās OCTAVIA aprīkojumā ir priekšējie un aizmugurējie auto stāvvietā novietošanas sensori un atpakaļskata kamera. Domājot par ērtumu, auto ir aprīkots arī ar elektrisko bagāžas nodalījuma vāka atvēršanas un aizvēršanas funkciju.

Mēs esam par drošību, tāpēc auto ir bagāts ar jauniem tehnoloģiskajiem risinājumiem – drošības sistēmām. GREEN MOTORS demonstrācijas auto aprīkojumā ir satiksmes uzraudzības sistēma ar brīdinājuma, ātruma samazināšanas un bremzēšanas funkciju (FRONT ASSIST). Gājēju un riteņbraucēju uzraudzības un aizsardzības sistēma (PEDESTRIAN MONITOR), braukšanas joslu uzturēšanas asistents (LANE ASSIST) un ātruma ierobežotājs  ar iespēju uzstādīt ātruma ierobežojumu diapazonā no 30 – 210 km/h.

Jaunajai OCTAVIA ir pilnīgi jauna dizaina divspieķu multifunkcionāla stūre ar radio un telefona vadību. Auto ir vēl ietilpīgāks par iepriekšējās paaudzes OCTAVIA.
Komplektācijā ir arī apsildāmi un elektriski nolokāmi atpakaļskata spoguļi, 2 - zonu klimata kontrole - gaisa kondicionieris ar elektronisku vadību, kombinētu putekļu un putekšņu filtru, mitruma un saules intensitātes sensoru, automātisku recirkulāciju un cimdu nodalījuma dzesēšanas funkciju.

OCTAVIA aprīkota ar COLUMBUS navigācijas sistēmu - 10" krāsainu skārienjūtīgu ekrānu, AM/FM radio, 64 GB zibatmiņu, brīvroku Bluetooth® instalāciju mobilajam tālrunim, tiešsaistes navigāciju, žestu vadību, balss vadību, 2 x USB-C pieslēgvietām.

Automašīnai ir arī digitālais displeja panelis "Virtual Cockpit" 10,25 " krāsu displejs ar dažādiem displeja profiliem (Classic, Navi, Basic, Assistance).

SmartLink funkcija - atbalsta MirrorLink™, Apple CarPlay, Android Auto, SmartGate viedierīču ekrāna satura dublēšanas iespēju radio vai navigācijas sistēmas ekrānā
Wireless Smart Link Plus atbasta  Apple CarPlay, viedierīces savienojumu un nodrošina WiFi hotspot.

Izklaides un informācijas sistēma - INFOTAINMENT ONLINE un CARE CONNECT 1 gada abonements - nodrošina iespēju sazināties ar automašīnu attālināti, automašīnas tehniskā stāvokļa monitoringu, kā arī saziņu ar servisu vai palīdzības dienestu.

OCTAVIA ražotāja garantija, kā jau visām ŠKODA automašīnām, ir  4 gadi ar 120 000 km nobraukuma ierobežojumu.
Vēršam uzmanību uz to, ka par papildus samaksu,  pie jauna auto pasūtījuma veidošanas, iespējams iegūt pagarināto auto garantiju līdz pat 5 gadiem.

Jaunās ŠKODA OCTAVIA iepriekšpārdošana Latvijas tirgū tika uzsākta šī gada 30.martā.
Jaunā, ceturtās paaudzes OCTAVIA iespējama šādu dzinēju un pārnesumkārbu kombinācijā (atsevišķu dzinēju ražošana tiks uzsākta šī gada augustā):

OCTAVIA benzīna dzinēji:
1,0 TSI MAN 6  (110 Zs)
1,5 TSI MAN 6 (150 Zs)

OCTAVIA dīzeļa dzinēji:
2,0 TDI MAN 6 (115 Zs)
2,0 TDI  DSG 7 (150 Zs)
2,0 TDI DSG 7 4x4 ( 200 Zs)

OCTAVIA dabasgāzes (CNG) dzinēji:
1,5 TSI  CNG DSG7 G-TEC(130 Zs)

OCTAVIA Hybrid dzinēji:
1,0 TSI DSG 7 E-TEC  (110 Zs)
1,4 TSI DSG 6 iV (204 Zs)

Jaunajam modelim papildaprīkojumā pieejamas tādas ekstras kā pilnībā LED MATRIX priekšējie lukturi, KESSY ar iespēju atslēgt un aizslēgt visas durvis vai arī tikai priekšējās, vai tikai aizmugurējās durvis. Pirmo reizi  OCTAVIA pieejams 10’’ MIB 3 info displejs, Head up displejs , Digitālais displeja panelis - Virtual Cocpit, Shift by wire un AGR sertificēti sēdekļi ar masāžas funkciju priekšējiem pasažieriem, 3-zonu klimata kontroles sistēma, kā arī virkne vērtīgu drošības asistentu.
 

Apskatīt auto Tu vari mūsu autosalonā Rīgā, Krasta ielā 5.
Jaunās OCTAVIA cenu lapa apskatāma šeit - OCTAVIA CENU LAPA.  
Par visu pieejamo auto komplektācijām jautā mūsu pārdošanas komandas speciālistiem.
Testa braucienam piesakies AIZPILDOT PIETEIKUMA FORMU vai zvanot 67 115 600.