GREEN MOTORS demonstrācijas auto klāstā papildinājums – jaunā ŠKODA OCTAVIA RS!

Ar šī gada 11.novembri, GREEN MOTORS uzsāk testa braucienus ar jauno, superjaudīgo ŠKODA OCTAVIA RS!

Jaunā GREEN MOTORS demonstrācijas automašīna aprīkota ar 2.0 TSI dzinēju, kas attīsta 245 Zs lielu jaudu un automātikso 7 pakāpju pārnesumkārbu. Auto ir metāliskā Race Blue krāsā ar melnām eksterjera detaļām un melniem 19’’ vieglmetāla diskiem.
OCTAVIA RS ir sporta šasija ar pielāgojamu balstiekārtu, adaptīvais stūres pastiprinātājs, apsildāma multifunkcionāla sporta trīsspieķu stūre ar radio un telefona vadību, kā arī DSG pārnesumu pārslēdzējiem.

OCTAVIA aprīkojumā ietilpst LED priekšējie lukturi ar Matrix gasmām, LED miglas lukturi ar līkumu izgaismošanas funkciju, pilnie LED aizmugures lukturi.
Jaunās OCTAVIA RS aprīkojumā ir priekšējie un aizmugurējie auto stāvvietā novietošanas sensori un atpakaļskata kamera.
Domājot par ērtumu, auto ir aprīkots arī ar kājas žestu vadāmām elektriski atveramām un aizveramām bagāžas nodalījuma durvīm (VIRTUAL PEDAL).
Auto ir bagāts ar jauniem tehnoloģiskajiem risinājumiem – drošības sistēmām. GREEN MOTORS demonstrācijas auto aprīkojumā ir satiksmes uzraudzības sistēma ar brīdinājuma, ātruma samazināšanas un bremzēšanas funkciju (FRONT ASSIST), braukšanas joslu uzturēšanas asistents (LANE ASSIST), ātruma ierobežotājs  ar iespēju uzstādīt ātruma ierobežojumu diapazonā no 30 – 210 km/h, adaptīvā kruīza kontrole ar darbības diapazonu līdz 210 km/h (ADAPTIVE CRUISE CONTROL).

Komplektācijā ir arī apsildāmi un elektriski nolokāmi atpakaļskata spoguļi, 2 - zonu klimata kontrole.
OCTAVIA RS aprīkota ar Columbus navigāciju - 10" krāsainu skārienjūtīgu ekrānu, FM radio, brīvroku Bluetooth® instalāciju mobilajam tālrunim, 2 x USB-C pieslēgvietām.

Automašīnai ir arī digitālais displeja panelis "Virtual Cockpit" 10,25 " krāsu displejs ar dažādiem displeja profiliem (Classic, Navi, Basic, Assistance).

Izklaides un informācijas sistēma - INFOTAINMENT ONLINE un CARE CONNECT 1 gada abonements - nodrošina iespēju sazināties ar automašīnu attālināti, automašīnas tehniskā stāvokļa monitoringu, kā arī saziņu ar servisu vai palīdzības dienestu.

OCTAVIA RS ražotāja garantija, kā jau visām ŠKODA automašīnām, ir  4 gadi ar 120 000 km nobraukuma ierobežojumu.
Vēršam uzmanību uz to, ka par papildus samaksu, pie jauna auto pasūtījuma veidošanas, iespējams iegūt pagarināto auto garantiju līdz pat 5 gadiem.

Apskatīt auto Tu vari mūsu autosalonā Rīgā, Krasta ielā 5.
Jaunās OCTAVIA RS cenu lapa lejuplādējama šeit – OCTAVIA RS CENU LAPA.  
Par visu pieejamo auto komplektācijām jautā mūsu pārdošanas komandas speciālistiem.
Testa braucienam piesakies AIZPILDOT PIETEIKUMA FORMU vai zvanot 67 115 600.