GREEN MOTORS DEMO auto saimei pievienojas pirmais SUPERB iV!

Ar šī gada 20. februāri GREEN MOTORS rīcībā ir arī pilnīgi jauns demonstrācijas auto, kas ir uzlādējams hibrīds – ŠKODA SUPRB iV. Šis ir pirmais no elektrotīkla lādējamais auto ŠKODA vēsturē un vēl viens solis tuvāk zaļākai nākotnei.
Hibrīda piedziņa apvieno elektrodzinēju un tradicionālo iekšdedzes dzinēju priekšrocības, nodrošinot pilnīgi elektrisku braucienu, kas ir ideāli piemērots pilsētā – nelielu attālumu veikšanai.

Zem SUPERB iV motora pārsega ir 1,4 TSI dzinējs, kuru atbalsta elektrodzinējs, kas nodrošina 160 kW lielu maksimālo jaudu. Auto aprīkots ar pilnīgi jaunu, tieši pārslēdzamu 6-pakāpju DSG pārnesumkārbu.

Hibrīda piedziņa darbojas trīs dažādos režīmos: e-režīms, sporta un kombinētais režīms.
E- režīmā auto darbojas tikai uz elektrību, kura laikā atmosfērā nenokļūst nekāds piesārņojums. Šī režīma diapazons ir 55 km un maksimālais ātrums – 140 km/h.
Sporta režīms – piemērots sportiskai braukšanai, kad auto izmanto benzīna dzinēja un elektrodzinēja maksimālo iespējamo jaudu, vienlaikus pielāgojot arī sportiskai braukšanai piemērotus šasijas un stūres iekārtas iestatījumus.
Kombinētajā režīmā auto izmanto abus dzinējus vienlaicīgi. Automašīnas vadības bloks novērtē braukšanas apstākļus un dzinējus pārslēdz automātiski. Tas ietver arī intuitīvu akumulatora uzlādi. Šādā režīmā auto var nobraukt līdz pat 850 km ar vienu degvielas tvertnes uzpildi.

Superb iV ir akumulators, kura kopējā jauda ir 13 kWh. To iespējams uzlādēt gan kombinētajā režīmā, gan pieslēdzot elektrotīklam.

Testa braucienam ar jauno ŠKODA SUPERB iV vari pieteikties zvanot 67 115 600 vai aizpildot TESTA BRAUCIENA PIETEIKUMA FORMU.