GREEN MOTORS arī šogad ir #stirnubuks.

Pagājušajā svētdienā, 26. martā Ropažu novada sporta kompleksā 333, tika atklāta STIRNU BUKS 10. jubilejas sezona.
Jā, visai raibs sākums, jo sākotnēji bija jāpārceļ sacīkšu norises vieta no iecerētā Ložmetējkalna uz Ropažu novadu, tad nācās pārcelt sacīkstes no sestdienas uz svēdienu un noslēgumā vēl mainīt Lūša distances konfigurāciju, jo mazā Jugla bija ievērojami izgājusi no krastiem, kas liktu skrējējiem faktiski kādu gabalu doties arī peldus.

Apmeklētāju skaits, neskatoties uz vēlo pavasari un diezgan mainīgajiem laikapstākļiem, bija iespaidīgs – vairāk kā 3000 dalībnieki.
Šogad kopumā tiek piedāvātas 8 distances, pāris arī tiem, kas neskrien, bet vēlas nesteidzīgi iziet trasi kopā ar savējiem. Trases ir ļoti interesanti veidotas un tajās vienmēr ir atrodams, kas pārsteidzošs, kas acīm tīkams.
Kā jau ierasts, visvairāk pārstāvēta tieši Zaķa distance (11,5 km), kas pulcēja  830 dalībniekus. Tai sekoja skolu jaunieši, kuri arī iespaidīgā skaitā, kopā 741 skrējējs un trešā populārākā Vāveres distance (6 km) pulcējot  477 dalībniekus.

GREEN MOTORS šajā posmā pārstāvēja Ģirts Viļumovs, kurš bija visātrākais Vāveres (6 km) distancē, Ieva Siugale Zaķa distancē ( 11,5 km) savā vecuma grupā finišā ieskrēja septītā un Pēteris Russkis, kurš ātri pieveica apjomīgo Stirnu buka distanci (19,3 km).

Nākamais STIRNU BUKS posms, jau pavisam drīz - 22.aprīlī, Valmieras novadā!
Tiekamies dabā!

Paldies lieliskajiem sacīkšu fotogrāfiem:
Mareks Gaļinovskis
Andris Jermuts
Santa Sinka
Aija Valtmane
Gatis Smudzis