GREEN MOTORS aizvada pirmo STIRNU BUKS posmu Mežaparkā.

GREEN MOTORS arī ir #stirnubuks.

Pagājušajā sestdienā, Rīgā, Mežaparka Lielajā estrādē pulcējās visi tie, kuri ļoti gaidīja jauno 2022.gada STIRNU BUKS sezonu. Arī mēs, GREEN MOTORS, tur bijām – priecājāmies savām acīm  ieraudzīt jauno estrādi un ļaudis, kurus vieno mērķtiecība, sportiskais gars un vēlme būt kopā pie dabas. Pasākuma dalībnieku pulkā bija gan vecāki ar mazulīšiem, kas piedalījā rāpošanas sacensībās, jau lielāki bērni, kas trasē devās kopā ar vecākiem vai jutās tik droši, ka varēja skriet arī vieni, jaunieši, kuri pārstāvēja kādu no skolām, saimnieki ar saviem suņiem un, protams, visa vecuma pieaugušie. Diena, lai arī vēl dzestra un vējaina, tomēr bija saules apspīdēta un stirnu buki smaidīgi. Trasē skrējējus, kur vien tas bija iespējams, pavadīja mūsu ŠKODA KAMIQ, kas bija kā atbalsts sacensību galvenajiem rīkotājiem un tiem, kam rūp, lai viss visiem būtu vislabākajā kārtībā.

Sveicam visus – gan tos, kas piedalījās sava prieka pēc, gan tos, kas mērķtiecīgi gatavojās un sasniedza augstvērtīgus rezultātus un sakām lielu paldies visiem līdzjutējiem!

GREEN MOTORS šajā posmā pārstāvēja Jānis Kļaviņš un Ieva Siugale, kuri godam pieveica Zaķa distanci un Karlīna Dzosena, kura startēja arī kā Ikšķiles vidusskolas skolniece Skolu čempionātā.
 

Nākamais STIRNU BUKS posms,  jau pēc mēneša, 21.maijā, Riekstukalnā!

FOTO:
Mareks Gaļinovskis
Baiba Jansone
Jānis Ukass
Andris Jermuts
Ieva Siugale