Ar rekordlielu apmeklētāju skaitu ir noslēgusies Baltijas lielākā auto industrijas izstāde "Auto 2024".

Iepriekšējā nedēļas nogalē Ķīpsalā norisinājās Baltijas lielākā auto industrijas izstāde “AUTO 2024”. Piektdien, 19.aprīlī plkst. 11:50 Škoda stendā tika atklati trīs jauni Škoda spēkrati – pilnīgi jaunais, ilgi gaidītais Škoda Kodiaq, jaunais Škoda Superb Combi un atjaunotā Škoda Octavia RS, kas īpašu uzmanību piesaistīja ar savu izteiksmīgo krāsu. Vislielāko interesi izpelnījās lielākais no Škoda krosoveriem – Škoda Kodiaq, kurš no pirmdienas, 22.aprīļa ir pieejams arī testa braucieniem. Piedāvājam testiem gan auto ar benzīna, gan dīzeļa dzinējiem.

Pieteikties testa braucienam vari šeit

Tāpat Škoda stendā bija apskatāmi divi tikko atjaunojumus piedzīvojušie modeļi – Kamiq un Scala, vidējais krosovers – Kamiq, Fabia pievilcīgajā Monte Carlo komplektācijā un, protams, izskatīgais elektroauto – Enyaq.

Sestdien apmeklētājus priecēja mūsu Latvijas Bronzas izlases hokejisti – Ralfs Freibergs un Arvils Bergmanis, kas ar prieku sniedza  gan autogrāfus, fotografējās ar faniem, gan ļāva apskatīt, līdzi paņemtās, slavenās bronzas medaļas.

Tās bija trīs pozitīvām emocijām un jauniem kontaktiem piepildītas dienas!
Aktuālo nozarē demonstrēja 165 dalībnieki no 9 valstīm: Latvijas, Lietuvas, Igaunija, Vācijas, Somijas, Itālijas, Polijas, Zviedrijas, Ukrainas.
Izstādi trīs dienu laikā apmeklēja 34 601 interesents.

Paldies visiem, kas atnāca! Tiekamies arī nākamgad, protams, Škoda stendā! Lūkosim Jums sagatavot jaunus patīkamus pārsteigumus!  


Pēdējo reizi rediģēts: 09.05.2024