Ar ģimenisku pasākumu nosvinēts 1. septembris Green Motors autosalonā.

1.septembrī Green Motors komanda bija sarīkojusi ģimeniskus svētkus saviem klientiem, draugiem, paziņām un visiem tiem, kas draudzīgi Škoda auto zīmolam.

Tā kā 1. septembris šogad iekrita sestdienā un uz skolu nevienam jāiet nebij, tad nu mēs pieņēmām izaicinājumu noorganizēt svētkus ģimenēm, kur interesanti būtu gan lieliem, gan maziem, pasākumā apvienojot patīkamo ar lietderīgo.

No lietderīgās puses jāmin fakts, ka 1.septembrī ikvienam apmeklētāja auto, pilnīgi par brīvu pārbaudījām bremzes un gaismas, kas tuvojoties rudens tumšajam laikam ir patiešām ļoti svarīgi. 
Mēs esam par drošiem auto un drošību uz ceļiem. Ikvienam bērnam bijām sarūpējuši atstarotāju - glītu pie apģērba un skolas somas stiprināmu rotaļlietu vardīti, lai berni vienmēr būtu pamanāmi ceļā uz un no skolas.

Tālāk par patīkamo… Mazos apmeklētājus priecēja atraktīvais un bērniem tik draudzīgais gūfijs ar ģitāru, kas devās rotaļās, spēlēja spēles un labrāt arī uzdziedāja kopā, mazajiem labi zināmas dziesmas. Tāpat bij iespēja no sirds izlēkāties piepūšamajās atrakcijās un izbraukt, turpat pie autosalna, izveidoto trasīti ar velo kartiem.

Pieaugušajiem bij iespēja doties testa braucienos ar visiem Škoda jaunākajiem auto modeļiem un arī šoreiz īpašu ievērību izpelnījās abi mūsu krossoveri – Kodiaq, Karoq un visiem tik ļoti labi pazīstamā Octavia.

Pēc testa braucieniem viesi varēja baudīt kafiju ar Lapsas mājas sarūpētajiem nāškiem un ļauties dzīvajai mūzikai. Uz centrālās skatuves, kas bija izvietota autosalona telpās goda vietā, kur parasti tiek eksponēti paši jaunākie Škoda modeli, kāpa un pasākuma apmeklētājus izklaidēja Folkloras kopas « Tarkšķi » mandolīnistu ansamblis (kopā 16 mandolīnisti), Kaspars Zlīdnis no grupas « Gain Fast », lieliskais Normunds Rutulis un visiem tik labi zināmā grupa « Apvedceļš » !

Visu pasākuma laiku bij iespēja piedalīties orientēšanās spēlē, kuras galvenā balva bij dāvanu karte 300 eur vērtībā.  Izlozi veicām mazliet pēc plkst. 17:00 un zīmīgi, ka pie galvenās balvas tika komanda ar nosaukumu SMAIDĪGIE. Tagad laimīgajiem un smaidīgajiem, kas ir ģimenīte ar 3 bērniem ir jauns uzdevums - jāizdomā kā šo dāvanu karti atprečot. 

Mēs, Green Motors komanda, novēlam bērniem aizrautīgu jauno mācību gadu un izturību vecākiem !