84. Starptautiskās Hokeja Federācijas (IIHF) Pasaules Čempionāts šogad Rīgā!

Jau 29.gadu pēc kārtas ŠKODA AUTO ir oficiālais galvenais Starptautiskās Hokeja Federācijas (IIHF) Pasaules Čempionāta sponsors. Tas nozīmē, ka zīmolam pieder pasaules rekords ar garāko galveno sponsorēšanu sporta pasaules čempionātu vēsturē.
Pasaules čempionāts šogad notiks laika posmā no 21. maija līdz 6. jūnijam Latvijas galvaspilsētā Rīgā, kur 16 labākās pasaules valstvienības cīnīsies par visaugstākajām vietām. Organizatoriem, pirmo reizi tiek nodrošināts pilnībā  elektrisks autoparks, kuru veido 45 ŠKODA ENYAQ iV.

ŠKODA AUTO valdes loceklis pārdošanas un mārketinga jautājumos Martins Jahns uzsvēra, ka ŠKODA AUTO ir ciešas saites ar hokeju, jo sportam ir milzīga popularitāte Čehijā. Turklāt hokejs pārstāv dinamisku un uz sadarbību vērstu pieeju - vērtības, kas lieliski saskan ar ŠKODA AUTO. Šo iemeslu dēļ tad arī tiek atbalstīts IIHF Pasaules Hokeja Čempionāts.

ŠKODA AUTO ir arī 2021. gada IIHF lietotnes ekskluzīvais partneris, kas piedāvā hokeja faniem interesantus stāstus un noderīgu statistiku. Lietotnē būs iespēja sekot līdzi vārtu guvumiem, kā arī prognozēt spēles rezultātus un dalīties tajos ar draugiem. Lietotne ir pieejama Android un iOS ierīcēm vairākās valodās.

Vēl viens jaunums šogad ir Fanboard. Tā kā ierobežojumu dēļ skatītāji nevarēs skatīties spēles arēnā uz vietas, tad ŠKODA piedāvā līdzjutējiem  iespēju tribīnēs izvietot kartona figūru ar savu fotogrāfiju. Šis novatoriskais risinājums dos iespēju līdz 15 000 līdzjutējiem arēnā atbalstīt savu iecienīto komandu.

✅ Savu līdzjutēja figūru vari izveidot šeit.